Wpis z mikrobloga

@michalxd21: Jest film na kanale Warjata Radka, widać domniemaną ofiarę, oprawcę i miejsce w którym nocowali jeśli to się zdarzyło podczas tej imprezy.
PZt37 - @michalxd21: Jest film na kanale Warjata Radka, widać domniemaną ofiarę, opra...
  • Odpowiedz
Ej dobra detektywi, ktoś dotarł do zdjęć z tego eventu w energylandii gdzie ponoć Gała miał robić to co robił? Jakieś zdjęcia ekipy która tam była, storiesy z tego okresu, posty itp?


@michalxd21: Nie wiem, ale jeśli osoba posądzana oto dopuściła się faktycznie takich czynów to je.....ć tego psa. Myślę, że bezpodstawnie tak poważnych rzeczy raczej by nikt nie mówił publicznie
  • Odpowiedz
  • 1
@PZt37: @Cztero0404 Ferrarka mówił że 3 chłopa jeszcze z nim było w pokoju, myślałem że event był na 30 osób a tam było z 8 influencerów... Ciekawe czy to ta trójka, czy wmieszani są też te chłopaczki na oko z 16 lat, co też się przewijali przez film? I znowu Lexy dziwnym zbiegiem okoliczności w okolicy zdarzeń...
michalxd21 - @PZt37: @Cztero0404 Ferrarka mówił że 3 chłopa jeszcze z nim było w poko...

źródło: obraz_2023-10-06_112746336

Pobierz
  • Odpowiedz
Ferrarka mówił że 3 chłopa jeszcze z nim było w pokoju, myślałem że event był na 30 osób a tam było z 8 influencerów... Ciekawe czy to ta trójka, czy wmieszani są też te chłopaczki na oko z 16 lat, co też się przewijali przez film? I znowu Lexy dziwnym zbiegiem okoliczności w okolicy zdarzeń...


@michalxd21: To nie był przypadkiem ten event co Wariat Radosław robił wywiady jeżdżąc na kolejkach i
  • Odpowiedz
A potem ten Wariat jeszcze robił z nią wywiad i mówiła, że się poznali u Stuu X D D
Ale co ten koleś ma w głowie, by zgwałcić kogoś nagrać filmik i go rozsyłać, to słów nie ma.
Teraz atrakcje oby jak najszybciej za kratami mu zapewnią X D D
  • Odpowiedz