Wpis z mikrobloga

@leeaxe: xD kolejny płokułatoł po wykształceniu podstawowym - niepełnym odkrywający jak działa wymiar sprawiedliwości!

został za nim wydany miedzynarodowy list gończy


ale co został?

A ja napisałem jeden fakt, który je wszystkie obala.


Ale jaki fakt? jesteś prokuratorem, czy płokułatołem?
Nie przedstawiłeś żadnych faktów, tylko pomawiasz bez przedstawienia jednoznacznych dowodów!
Prześledź daty patusie. Sebix po przesłuchaniu wyjechał z kraju. Nie miał zastosowanych środków zapobiegawczych.
Zgodnie z prawem miał prawo wyjechać i
@Invisiblinio

żaden adwokat nie powinien bronić kogoś w 10000% winnego


Większej bzdury w życiu nie słyszałem.
Prawo karne nie miało by wtedy żadnego sensu.
A system z dnia na dzień stawałby się bardziej opresyjny.
Obrona jest prawem każdego, nawet największego zwyrola i przestępcy. Nie widzę innego rozwiązania.
życie wygląda tak, że czasem wszystko wskazuje na jakiś przebieg wydarzeń a prawda okazuje się być całkowicie inna. Nie mówię, że tak tu akurat było.
@schaefer: próba obrony powinna być dopiero gdy jeszcze przed procesem nie ma 100% pewnosci kto skrzywdził, i prawo karne jak najbardziej ma sens
Albo inaczej, obrońca powinien pilnować żeby zabójca samochodowy nie beknął za to że prokurator powie 'a w ogóle to dokonał porwania i jeszcze podtapiał ręcznikiem'

A nie, że #!$%@? próbują cwelom urwać niesprawiedliwie niskie wyroki xD
@Invisiblinio: kolejna bzdura komunisty preferującego totalitarny system rozwiązań.

Powiem ci coś w tajemnicy! Nie miałbyś prawa do oddychania, bo ja mając większe prawa miałbym prawo pobawić cię życia.
Odbiłoby się twoje rozwiązanie również na tobie. A że jesteś w podstawówce, to nigdy byś się nie dowiedział o swoich prawach i padłbyś ofiarą opresyjnego systemu.
mysl patusie, mysl!
@Invisiblinio:

w tym poscie masz tyle bzdur że tylko cringe z ciebie


czyli co? potwierdza to fakt, że jesteś w podstawówce?
Jeśli nie, to przedstaw merytorycznie swoje racje powołując się na art. prawne.
Dzieciaku xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wyjaśnij dodatkowo dlaczego wciąż gwałcisz przestępco koty i psy!
Bo już stałeś się winnym i osądzonym!
są nagrania przedstawiające moment wypadku i dane o prędkości, ale ćwierćinteligent będzie twierdził, że to zwyrodnialec jest niewinny, bo jeszcze nie dostał wyroku.


@erkav: Osobom jak Ty powinno odbierać się możliwość głosowania, bo nie rozumiesz podstawowych prawideł demokracji i prawa, a chcesz coś w kraju zmieniać xD Załóżmy, że ktoś robi deepfake jak szturchasz jakieś dziecko. I jak tam, jesteś winny, bo jest wideo? Winę orzeka sąd lub inny organ wykonawczy
@XpedobearX: Oho, kolejna obrończyni zwyrodnialców. Ale to nie są żadne deepfake, więc po co mam coś zakładać? Rozmawiamy o tej konkretnej sytuacji. Wina jest oczywista dla każdego myślącego, a przygłupy dalej ze swoim "czekam na decyzję, bo mój ptasi mózg nie potrafi samej podjąć decyzji".
Oho, kolejna obrończyni zwyrodnialców.


@erkav: Jestem chłopem, kek.

Ale to nie są żadne deepfake, więc po co mam coś zakładać? Rozmawiamy o tej konkretnej sytuacji. Wina jest oczywista dla każdego myślącego, a przygłupy dalej ze swoim "czekam na decyzję, bo mój ptasi mózg nie potrafi samej podjąć decyzji".


Może jak będziesz w stanie rozumieć podstawowe określenia prawne, to będziemy mogli podyskutować. Do czasu orzeczenia winy jesteś niewinny i tyle. To tak
@XpedobearX: pewnie twoi zdaniem OJ Simpson jest niewinny? Ale trzeba być #!$%@?, żeby dalej brnąć w tę retorykę o "niewinności", nawet w tak oczywistej sytuacji, gdzie jest nagranie z wypadku. Nie ma obchodzi mnie, czy koleś z prawnego punktu widzenia jest jeszcze niewinny, skoro jego wina nie podlega wątpliwości.
@DupaBeliara666: domniemanie niewinności jest w procesach karnych. Jeżeli jestem świadkiem przestępstwa albo widzę niepodważalne dowody, to nie muszę czekać na wyrok sądu, żeby wiedzieć o winie. Nie wiem, jak trzeba być głupim, żeby nie zrozumieć czegoś tak prostego i dalej brnąć w tę narrację o niewinności. A patusem to z pewnością jesteś ty, co udowadniasz swoim brakiem moralności.