Wpis z mikrobloga

zadaniem adwokata nie jest chronienie przestępcy (bo pewnie Sebastian sie mu przyznał jak to było żeby adwokat wiedział jak do tego podejść) tylko wywalczenie dla niego sprawiedliwego wyroku


@Prawdziwychudybyk: kompletna bzdura. Wielu adwokatów to kompletne gnidy, którzy po prostu bronią przestępców za pieniądze.
- Czy korzystał ze środków masowej komunikacii? Nie i nie udowodnisz mu tego, że było inaczej!

- Czy w związku z faktem braku korzystania z komunikacji masowej miał świadomość o czerwonej nocie? Nie i nie udowodnisz mu tego, że było inaczej!

Widzę, że trafiłem na głupiego p0laczka!


@DupaBeliara666: jak można napisać takie bzdury i nazywać kogoś głupim polaczkiem? xD Z pewnością nie był świadomy, że jest poszukiwnany, a fałszywym paszportem posługiwał
@DupaBeliara666: okej, 0jk0f0bku. Jesteś rodziną Sebusia czy może jego adwokatem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko mi uwierzyć, że ktoś niepowiązany ze sprawą może bronić tego zwyrodnialca, ale z drugiej strony masz nick jaki masz pewnie nie bez powodu.
@erkav: przygłupie post jest o adwokacie i legalnej linii obrony. Ciekawe masz odpowiedzi, takie nie za mądre p0laczku.
Swoją drogą jak można kogoś zwyzywać od "rodziny sebusia"?

Ciężko mi uwierzyć, że ktoś niepowiązany ze sprawą może bronić tego zwyrodnialca


Idąc twoim tokiem myślenia, to ciężko uwierzyć, że ktoś niepowiązany ze sprawą może bezprawnie wydać wyrok na niewinnej osobie! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Do momentu prawomocnego wyroku jest osobą niewinną (gdybyś przygłupie nie wiedział, to
@DupaBeliara666: są nagrania przedstawiające moment wypadku i dane o prędkości, ale ćwierćinteligent będzie twierdził, że to zwyrodnialec jest niewinny, bo jeszcze nie dostał wyroku.
@DupaBeliara666: został za nim wydany miedzynarodowy list gończy, więc był poszukiwany. Widzisz, Ty musiałes wypisać listę bzdur, nad którymi pewnie myślałeś z 10 minut. A ja napisałem jeden fakt, który je wszystkie obala. I kto tu jest głupi