Wpis z mikrobloga

Jaki lekarz da mi zwolnienie na miesiąc?
Mam #!$%@?ą kierownicze w pracy i gnojenie. I tak zamierzam odejść w przeciągu pół roku i mi nie zależy

Firma od razu będzie wysyłać kontrolę z zusu, bo oni cialge o tym mówią, że jak ktoś pójdzie na zwolnienie to ZUS wysyłają, że dorośli ludzie jak są chorzy to biorą antybiotyk, paracetamol i są w pracy, bo to nie przedszkole.

Myślałem o psychiatrze, ale prywatnie termin za miesiąc, chyba że się gdzieś wcisnę jak się uda. Tylko co mu wtedy powiedzieć? Ponoć na wypalenie zawodowe mogą dać, ale czytam, że też nie za bardzo chcą

Plusem sytuacji jest to, że przez te robotę pół urlopu się stresowałem, że muszę do niej wrócić. Mam nerwice natręctw, która nasila mi się od stresu, a w robocie stresu i nerwów pełno.

#pytanie #praca #pracbaza #korposwiat #psychologia #psychiatria
  • 6
@wez_idz_sobie: chłopie, nie musisz fizycznie nigdzie iść. Włazisz na znany lekarz, bierzesz psychiatre - na telefon, bez problemu umówisz się na jutro, dostaniesz miesiąc L4, a jak chcesz to jeszcze magiczne tabletki dostaniesz :) Ja 5 miesięcy ciągnąłem L4 od psychiatry bo mnie pracodawca chciał wydymać, to ja wydymałem go. Co miesiąc bierzesz wizytę i masz z bani problem. Mów otwarcie lekarzowi jak jest i tyle
@wez_idz_sobie: co ku*wa za zjeby xd po pierwsze antybiotyk w większości sytuacji to sobie mogą włożyć w dupe, po drugie jak jeden zarażający przyjdzie chory to zaraz połowa będzie chora i w firmie będą się wku*wiać czemu nie ma połowy ludzi, wyjątkowi kretyni, aż mi się przypomniała nauczycielka w szkole co jak zobaczyła że chłop ma zwolnienie 2 tygodnie bo długo leczył zapalenie dróg oddechowych to powiedziała że 2 tygodnie to