Wpis z mikrobloga

Ciekawe co tam słychać u szalonookiego "inwestora" NFT, który nie potrafił się wysłowić i wyjaśnić w co on właściwie inwestuje. Ludzie już rok temu z niego bekę cisnęli.

Mam nadzieję, że się nie wyhuśtał po tym jak stracił wszystko.
Tytanowy_Lucjan - Ciekawe co tam słychać u szalonookiego "inwestora" NFT, który nie p...
  • Odpowiedz
Całe to NFT to była zwykła piramida finansowa na zasadzie MLM. Ostatni frajer, który kupił gasi światło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dktr: nie, zapisanie linku na jakimś blokczejnie, który nigdzie nie musi prowadzićXDDD tak np było z nft hostowanymi przez FTX, gdzie po upadku wszystkie linki zaczęły prowadzić do 404 XDDDDDDD jeśli ktokolwiek mówi COKOLWIEK o użyteczności kryptowalut/nft w przyszłości to wiadomo, że nie wie o czym mówi :)
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: a pamiętam, że ten gość w wywiadzie coś mówił, że co jak się to skończy to pójdzie gdzieś na etat za 20k, bo będą takie szemrane firmy, które będą chciały 'doświadczonego' człowieka jak on xd

Jeszcze krypto i ich zastosowanie w automotive był spoko pomysłem - zabezpieczenie samochodów i aktywacja bramek przejazdowych chyba we współpracy z kia.
Ale żaden praktycznie produkt nie wyszedł na światło dzienne. Pamiętam że miały być
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopowyInterlokutor A tak się właśnie zastanawiałem, co się z tymi NFT słało. Bo nagle wszyscy przestali używać tych avatarów, zarówno tych małp na zachodzie, jak i niedźwiedzi w Polsce.
  • Odpowiedz
Spoko- na szczęście zabezpieczyłem się kupując kilka opakowań lodów ekipy. Jeszcze kilka lat i spłacę na nie kredyt! Czekają w sejfie. Wnuki mi podziękują jak będą mogli sobie kupić np. jakieś lotnisko ;)
  • Odpowiedz
NFT to był od początku skok na kasę i nie mówię tak bo teraz to upadło. od początku wierzyłem, że to jest sposób na jeleni


@oleista_palma: bo w NFT w ogóle nie chodzi o obrazki. Sama technologia jest niegłupia.
  • Odpowiedz
@killer87: Czyli nadal nie wiem konkretnie co to jest. Dla mnie nie różni się to niczym od dowolnego pliku (lub zapisu w bazie danych np mysql) umieszczonego gdzieś tam na jakimś obcym serwerze do którego nawet nie mam dostępu i że niby ktoś to ma honorować? xD
  • Odpowiedz