Wpis z mikrobloga

Mam xbox one x wersja limitowana z cyberpunkiem i dodatkiem. W dodatek nie mogę zagrać bo nie mam nowego xboxa. Mam natomaist dodatek przypisany do konta. Mam jeszcze xbox game pass ultimate. Czy może wiecie czy mogę zagrać w cyberpunka przez cloud xboxa? Czy jakoś inaczej? Tak aby nie kupować nowego xboxa bo i tak nie jest mi potrzebny a w nowy dodatek bym chętnie zagrał?

#cyberpunk2077 #xbox
  • 17
@Templar: troche takie słabe, bo nie kupisz preordera bo masz zablokowane środki jak masz nowego xboxa czy co... najlepiej by zrobili jakby dali możliwość grania w xbox cloud za darmo wraz z tą grą. Lub jak ktoś nie chce to zwrot kasy.
@acpiorundc na chwilę obecną to w Xbox Cloud są tylko gry z Game Passa + niektóre tytuły F2P. MS w zeszłym roku zapowiadał, że niedługo dojdzie też obsługa osobno kupionych gier w bibliotece, ale nadal tego nie wprowadzili, wtedy pewnie Cyberpunk byłby dostępny w ten sposób, biorąc pod uwagę współpracę MS z CDPR.
@McAbra: nie wiem, czy tak jest czy nie. Wydaje się, że tak jest chociaż jak pamiętam jak setupowałem konto w xboxie to 2 rzeczy łączyłem z kontem. 1 cybeprunk 2077. 2. dodatek oddzielnie. Ale nic z tego nie widzę w historii zamówienia.
@McAbra m.in. na pudełku była informacja o dodatku, zresztą CDPR potwierdził też w czerwcu, że posiadacze tej konsoli dostaną zwrot w postaci środków na Microsoft Store. Nawet jak masz teraz Series S/X to też będzie zwrot i trzeba będzie samemu sobie kupić, tak że nigdzie na koncie teraz nie zobaczysz informacji o tym, że masz dodatek, bo go po prostu nie masz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@McAbra jeszcze podrzucę tutaj informację z oficjalnej strony:

https://www.cyberpunk.net/en/news/45466/night-city-wire-in-a-nutshell

*Important: owners of the Xbox One X - Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle will receive a reimbursement for the expansion in the form of Microsoft Store credits. Please stay tuned for more details about this procedure.

Jeszcze 5 dni do premiery, pewnie niedługo wypuszczą jakieś dodatkowe info, bo już ludzie na Redditach i na forum CDP też się dopytują.