Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Co jest niby złego w łażeniu po górach, noszeniu brody i ćwiczeniu na silowni po 40? Reszta ok, można podciągnąć pod kryzys wieku średniego, ale to jest normalne zjawisko znane od dawna, a nie żaden redpill.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: i dobrze, beka z 40 latków którzy chodzą po górach, dbają o wygląd, ubiór i sylwetke a do tego są zaradni. Polski prawdziwy 40 latek alpha posiada rozbitą rodzinę, żonę którą nienawidzi, dzieci które go nie kochają, kredyt do końca życia na mieszkanie 50m^2 i samochód by pokazać się przed sąsiadem, #!$%@? plecy od noszenia cegieł na budowie, brak wykształcenia i problemy alkoholowe. Jeśli nie masz chociaż połowy z tych
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Czyli facet po 40-tce powinien: pić piwo przed telewizorem, oglądać kabarety, objadać się wszystkim i mieć piwny brzuch, narzekać na żonę, ubierać się w losowe ciuchy z sieciówek i żyć od praca-dom praca-dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: #!$%@?ąc od #!$%@?ści tego mema zawsze #!$%@?ło mnie #!$%@? Januszy i Grażyn dotyczących aut. OOOOO UUUUU UOOOOO NO PATRZCIE PAŃSTWO DRODZY GŁOWA SIWIEJE A DUPA SZALEJE. Ja #!$%@?. Mój stary kupił sobie na 60-tkę AUDI RS4 i za każdym razem jak słyszał ten text to się pytał co miał wcześniej zrobić jak nie miał wolnej pół bańki ale zawsze mu się marzył ten samochód. Że już nie może sobie go
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: dbanie o zdrowie i wygląd w sumie ciągle dość mlodym wieku, cieszenie się pieniędzmi które zarobiło się przez lata pracy wydając kase na zabawki.

Nie dziwię się ze 25 letni siedzący na tyłku emeryci z tagu przegryw mogą mieć bol egzystencji o takich typków xd
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: ludzi boli tyłek i tyle, powinien jeździć tą samą Skodą jak ona a jak dokupi grzanie foteli to "patrzcie panstwo, chyba się popisuje przed kimś".
O siłowni i ciuchach nie wspomnę, pewnie alternatywa czyli wyglądanie i czucie się jak wrak człowieka jest mega kusząca xd
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: ale zesrańsko w komentarzach xdd uderz w mem a kołperzy się odezwą. Wyjaśniam o co chodzi w obrazku - tak siebie sobie wyobrażają redpilaki, swój "prajm", a w rzeczywistości dziadersy typu Warszawski czy DSMowski to jest max co można ze starego redpilaka wyciągnąć
  • Odpowiedz