Wpis z mikrobloga

Ej, a pamiętacie czasy wielkiego bojkotu Auchan i Leroy Merlin? xDD #!$%@? xD zbrodnią było zrobienie tam zakupów, a jak ktoś zwrócił uwagę, że sami Ukraińcy tam kupują, to się zaczynał festiwal ONUCEEE ONUCEEEE!!!! XDD A JA WIEM, OD KOGO WY SĄ XDD Te czasy, gdzie minimalna doza jakiejkolwiek, nawet najbardziej stonowanej krytyki czy sceptycyzmu były postrzegana jako ONUCOWANIE XDD #ukraina
  • 33
@Horkheimer: Ja w sumie też przestałem i czuje dobrze człowiek bo odkryłem alternatywy w postaci Dino, Aldi, Stokrotka czy Netto. Mniej więcej mam swoje ulubione produkty lub kategorię produktów które lubię kupować w poszczególnych sklepach i jestem w opór zadowolony, np tak dobrych cytryn z Hiszpanii jak w Netto to nigdzie jeszcze nie znalazłem. Z kolei Leroy Merlin zamieniłem na lokalne składy budowlane i nawet da się w niektórych kupować na
@Horkheimer Polacy czy wykopki dają się manipulować jak dziećmi, Covid, potem Ukraina. Szkoda czasu ns edukowanie tego narodu, organizować się w grupki znajomych i w internecie i tam rozmawiać czy wymieniać myśli, bo większość to oddałaby wszystko Ukrainie pierwszego dnia
@Horkheimer: ale leroy merlin i auchan nie wyszli z ruskiej dziczy, a przypomne że ruski to nasi najwięksi wrogowie i gdyb nie Ukraina to by lecieli dalej z tematem, równo tam cisną Polaków od hien, kundli. Mieszają nas tam z gównem po prostu, a auchan dalej robi z nimi interesy, fajnie co?