Wpis z mikrobloga

Ej, a pamiętacie czasy wielkiego bojkotu Auchan i Leroy Merlin? xDD #!$%@? xD zbrodnią było zrobienie tam zakupów, a jak ktoś zwrócił uwagę, że sami Ukraińcy tam kupują, to się zaczynał festiwal ONUCEEE ONUCEEEE!!!! XDD A JA WIEM, OD KOGO WY SĄ XDD Te czasy, gdzie minimalna doza jakiejkolwiek, nawet najbardziej stonowanej krytyki czy sceptycyzmu były postrzegana jako ONUCOWANIE XDD #ukraina
  • 33
@Tetsuya To, że nie wolno było wpuszczać rodziny na Boże Narodzenie, bo zły covid, a chwilę potem wpuszczono miliony ludzi bez weryfikacji do Polski i przyjęto ich do swoich domów.
Mówię o tym, że jedno i drugie to wałek, tj wojna jak i covid istniał ale przesadza się z tym. Ani covid ani Rosja nie zabije nas i jesteśmy i byliśmy bezpieczni. Pod pretekstem covida zamknięto ludzi w domach oraz szpitale, a
kvas - @Tetsuya To, że nie wolno było wpuszczać rodziny na Boże Narodzenie, bo zły co...
@Horkheimer: Mi się ten bojkot bardzo podobał i go popierałem - w LM obok mnie było przez pewien czas dużo mniej ludzi i bardzo przyjemnie robiło mi się zakupy ( ͡ ͜ʖ ͡)