Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tym, żeby zrobić zrzutkę na billboard z jakąś blackpillową grafiką? Ile taki billboard może kosztować? Ja bym chętnie rzucił stówkę, żeby zobaczyć czy będzie zesranie w lokalnych mediach.

#przegryw #blackpill
7160 - Co sądzicie o tym, żeby zrobić zrzutkę na billboard z jakąś blackpillową grafi...

źródło: emerytury

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 7
@dasvolk: Tak, tylko Petru podnosi taką kwestię. Jednak proponują też domniemanie winy mężczyzn, urlopy menstruacyjne dla kobiet, i szereg innych dyskryminujących ustaw. A wiek - żeby było sprawiedliwie - powinien być wyliczany na podstawie tablic przeżycia - dla kobiet 62, dla mężczyzn 54. Wówczas obie płcie żyłyby na emeryturze tyle samo.
  • Odpowiedz
Co sądzicie o tym, żeby zrobić zrzutkę na billboard z jakąś blackpillową grafiką? Ile taki billboard może kosztować? Ja bym chętnie rzucił stówkę, żeby zobaczyć czy będzie zesranie w lokalnych mediach.


@7160: Ja myślę, że brakuje tutaj zestawienia tego z różnicą w "luce płacowej" pomiędzy płciami(oczywiście, że znacznie mniejszą), do której tak #!$%@? się mainstreamowa lewica, aby już było zabezpieczenie przed głupimi argumentami w stylu "ale kobiety są dyskryminowane płacowo, zarabiając
  • Odpowiedz
@7160: po pierwsze to co wstawiłeś to nie jest blackpill, a po drugie dałbym te 100 zł pod warunkiem, że te pieniądze poszłyby w 100% albo prawie 100% na powyższy cel, a nie zostały rozkradzione.

I to co wstawiłeś jest chyba powszechnie wiadome, nikt sobie nic z tego nie robi. Mężczyźni w tym państwie są przyzwyczajeni do bycia wołem zaprzęgowym dla kobiet, nawet tych które do nich nie ,,należą" (gdzie wiem,
  • Odpowiedz
@7160: dobre, ale za dużo literek i informacji na 1 billboard, ludzie ogaldaja to jednym okiem podczas 5s przejazdu samochodem.
Musi być mniej i bardziej czytelnie
  • Odpowiedz