Wpis z mikrobloga

@robert5502 @Limonene Trzeba pamiętać, że to były one czasy a ich muzyka była nowością. Nie jakoś nie dziwi, że publika wtedy tak zareagowała. Dawanie takiej kapeli przed gwiazdą tradycyjnego metalu mającą fanatycznych fanów to był popis niewiedzy i nieznajomości rynku.
Dziś pewnie nic takiego by się nie stało. Na festiwalach metalowych grają teraz przeróżne kapele i gatunki się mieszają
System Of A Down w 1998 roku po raz pierwszy zagrali w Polsce, jako support przed Slayerem. No i chyba wszyscy fani Systemu choć mniej więcej wiedzą, co się wtedy w katowickim Spodku wydarzyło... Niemniej jednak chyba warto tę historię przypomnieć.


@robert5502: Ja nie wiem, ale może to dla tego iż nie jestem fanem chociaż lubię i urodziłem się w 99'' problems roku.
Trzeba pamiętać, że to były one czasy a ich muzyka była nowością.


@robert5502 Ma całkowitą rację w tej sytuacji. To absolutnie jest kwestia żadnej nowości a jakby to dyplomatycznie ująć raczej uroku schyłku rzeczywistości tamtych lat. Ogólnie metale do tej pory może są już mniej patologiczni, ale mają za to bardzo zamknie głowy nagminnie na inną muzykę jakby poza ich bańką.
metalowe brudasy niczym mentalnie nie różnią się od dresów. Mają tylko słabsza psyche i choć chcą wyglądać jak twardziele to wyłapują lepe xD p0lskie chamy nie docenił kunsztu i geniusz SOAD. Ale czemu tu się dziwić. Cham to zawsze będzie cham.


@Ulany_Utopiec: To też jest akurat prawda, ''metalowe brudasy'' to bardzo często patologia i dresy, ale w innym ubraniu po prostu. Ogólnie problem jest taki, że bardzo często metalowcy jeśli chodzi
@Cztero0404: w latach mojej młodości uwielbiałem ciężkie granie i zawsze moi kumple metalowcy mieli problem jak mogę słuchać Britney Spears albo No doubt. No to mówię trepom, że mam fetysz blondynek i będę słuchał czego chcę. Ale ból dupy był zawsze no jak tak mogę i tylko metal. Na szczęście laski były bardziej wyrozumiałe bo same lubiły czegoś innego czasami posłuchać. Przepaść mentalna wtedy między chłopeczkami metalami a laskami metalami była
Przepaść mentalna wtedy między chłopeczkami metalami a laskami metalami była ogromna na korzyść dziewczyn.


@Ulany_Utopiec: Zgadzam się, ogólnie u chłopaczków to zawsze było tak, że wiara była zawsze bardzo skrajna i było słuchanie metalu, rocka lub rapu a kto słuchał czegoś innego to był pedałem.
@Cztero0404: pedała to wtedy można było wyłapać za wszystko xd jak tak patrzę na niektórych młodych na ulicy i ich wygląda to im zazdroszczę, że chodzą sobie spokojnie bo za taki strój u mnie na osiedlu w latach 90 to by go chyba zakatowali xd
jak tak patrzę na niektórych młodych na ulicy i ich wygląda to im zazdroszczę,


@Ulany_Utopiec: Ja szczerze totalnie nie zazdroszczę dzisiejszym dzieciakom, może mają lepiej pod względem takich szeroko pojętych ogólnych standardów życia bo teraz normą jest to, że każdy ma komputer, telefon z taryfą bez sms'ów na grosze, droższe ubrania, zarabianie spoko siania w pierwszej pracy ale to wszystko stało się takie ku...a nijakie. I mentalność ludzi jest totalnie inna
@Cztero0404: tym, że im zazdroszczę to chodziło mi o to, że mogą chodzić w miarę bezpiecznie po ulicy i nikt ich nie zaczepino wygląd. A co do drugiego to jest przesyt. Teraz mają łatwiejsze życie i mogą kupić wszystko i wszystko mieć. Ja to jak głupi skakałem pod sufit jak od wuja z zagranicy dostałem koszulę ze spider - manem albo plecak z Bugsem z kosmicznego meczu. Kiedyś coś takiego w
@Ulany_Utopiec: Ja się cieszyłem za dzieciaka jak mi mama kupiła t-shirt z crazy frogiem na bazarze albo jakieś spodnie i koszulkę moro bo obejrzałem helikopter w ogniu pierwszy raz w życiu, później trochę jak kupiłem pierwszy t-shirt w croppie i wtedy to takie wow było.
pamiętam. Albo jak dostało się za dzieciaka pierwszego ps1. Chuchał i dmuchał na to człowiek jak na jakiś artefakty xD


@Ulany_Utopiec: To akurat też prawda, moją pierwszą konsolą była gra podłączana do telewizora z kardridżami chociaż u mnie na to każdy dyskietka mówił i się grało ze starym w tenisa na przykład. Jak mieliśmy naście lat to większość chciała PSP, ale większości na to nie było stać