Wpis z mikrobloga

Teraz gdy mi się udało, mogę spokojnie spojrzeć w lustro i spojrzeć w tył.

W ciągu kilku ostatnich lat zdobyłem nowy zawód.
- wyrzuciłem zjebów którzy zatruwali mi życie i głowę,
- gram na djembe a zaraz flecie,
- ogarnąłem auto,
- zacząłem czytać,
- wróciłem na siłownię,
- ogromnie uświadomiłem się co do społeczeństwa czy relacji męsko damskich,
- gram w lepsze gry,
- nie daje sobie już wchodzić na głowę,
oraz pierdyliard innych mniejszych spraw które są wynikiem tego iż te kilka lat temu ówczesna różowa przyprawiła mi rogów.
Mam nadzieję że jej życie będzie gówno warte i że cała jej rodzina spłonie, ale dzięki niej odrodziłem się, i nawet mogę przyznać że dobrze się stało.

Czuję wygryw panowie

#wygryw #rozowepaski #mgtow #redpill
  • 18
@mk321: przyznaje że niefortunnie to trochę nazwałem, bo mi chodziło bardziej dlaczego w gram w co gram i dalej zrozumienie historii gry, lore, postaci, wczucie się aniżeli kompletna zmiana gier, głupio wyszło.
A w co gram to gierki które chyba miały największy wpływ na mnie to gothic oczywiście, settlersy, simcity i yy chyba dungeon siege 2. Teraz po prostu trochę jak za dzieciaka umiem wczuwać się, bawić tym w co gram,
@BlackControl

Mam nadzieję że jej życie będzie gówno warte i że cała jej rodzina spłonie


Dużo jeszcze przed tobą mirasku oczyszczania głowy. Trzymam kciuki i kibicuje Ci, sam jestem po rozwodzie. Ale tym zdaniem dowodzisz, ze się jeszcze z tym nie uporales jak należy.

A jak należy? Należy dojść do momentu kiedy przestanie w tobie budzić jakiekolwiek emocje. Czego Ci życzę.
@BlackControl: czyli co, ogólnie można powiedzieć że poszedłeś w życiu do przodu :)
Jak to nastąpiło, jak wyeksponowałeś się na bodziec do wzrostu, co nim było? Wszystko przyszło że zmiana pracy, czy to było coś innego, bo jak rozumiem było to w stanie załamania po tej ex? No i na jaką pracę zmieniłeś i jakie uświadomienie co do relacji damsko-meskich u ciebie nastąpiło, to co na tagu?