Wpis z mikrobloga

mircy z #adhd
bierzecie coś na łeb? jak tak to co i w jakich dawkach? czujecie różnice, jesteście zadowoleni z efektów?

od 2 miesięcy biere medikinet cr 10mg 2x dziennie i o ile na początku czułem się jak młody Bóg tak teraz mam wrażenie, że wracam do starych nawyków. Odeszło kilka gorszych symptomów, więc nie mogę narzekać, ale liczyłem na coś więcej. Na pewno muszę pracować nad sobą bo prawie 30 lat życia bez diagnozy nagle nie zniknie. Zastanawiam się, czy nie zapytać psychiatry, żeby mi #!$%@?ła 20mg albo nawet 30, ale boje się, że stwierdzi, że lece w #!$%@? XD Głównym powodem tego jest czas krótki czas działania, pomimo wersji CR. Po zażyciu przez jakieś 4g czuję, że mam ochotę i motywację robić rzeczy których mi się nie chce robić, a potem zaczynam odlatywać myślami w kosmos i szukać wrażeń.
Czekam na opinie expertów, bo jak czytam redity i inne takie to tam piszą o specyfikach jakich nie mamy i dawkach chyba dla konia.
#psychiatria
  • 10
  • Odpowiedz
@Schizotypoidal: no wiesz.. nie piłem herbaty z 10 lat, bo brakuje mi cierpliwości do takich prostych zadań. Nie wiem czy jestem gotów na takie poświęcenie. Na samą myśl, że trzeba tyle czekać żeby się napić wody z liśćmi mnie skręca XDDD
Co do piwa, to znowu lekki alkoholizm wbija i zamiast 200ml #!$%@? 4 pak. Lepiej nie kusić.
Orzechy - git ale kaloryczne, wole te kalorie spędzić na coś co smakuje
  • Odpowiedz
@LS1942: no po lekach łatwiej nie pić, ale dąże do tego co mówisz. Pomaga fakt, że jak jednego dnia wypije pare piw to nastepnego dnia leki niespecjalnie działają, jedynie usuwają zmęczenie
  • Odpowiedz
@hplaserjet4250: mi lekarz zalecił na razie 18mg ale Concerta, a nie medikomet, zobaczyć jak będzie i dorzucić po dwóch tygodniach kolejne 18mg i jeździć i obserwować - bez jakiegoś proszenia się. Także myśle, ze pogadanie z psychiatra o zwiększeniu dawki jest całkiem dobrym pomysłem :)

Swoją droga jestem 3 tyg w leczeniu i mam podobne obserwacje. Od pon dorzucam zgodnie z zaleceniem druga tabse.
  • Odpowiedz