Wpis z mikrobloga

Mirki, telefon Samsung Galaxy a52s android 13 czy da się coś zrobić aby obracało mi ekran w pionie? tzn jak ładuje go to wolałbym trzymać telefon odwrotnie dużo lepiej wtedy się go używa ale wszystko mam do góry nogami, autoobracanie włączone, jak obrócę tel w poziomie to obraca ok ale jak w pionie dam na odwrót tel tzn tam gdzie port USBc do góry to nie obraca poprawnie widzę wszystko do góry nogami

#android #telefony #samsung #xiaomi #informatyka
#komputery #pytanie #pytaniedoeksperta
JasiekSmietana - Mirki, telefon Samsung Galaxy a52s android 13 czy da się coś zrobić ...

źródło: Screenshot_20230909_185440_Settings

Pobierz
  • 2
@JasiekSmietana: @PurpleHaze: Zasugeruję jeszcze zakup Taskera: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.taskerm

I tak, sugeruję zakup bo naprawdę warto, ta aplikacja to Androidowy must-have. możesz zrobić nawet kafelek na pulpicie do przełączania blokady orientacji o 180 stopni, albo zrobić tak aby załączała się automatycznie podczas ładowania smartfona, a to tylko wierzchołek możliwości tej apki. Ja np. skleciłem system automatycznego łączenia się z domową siecią VPN opuszczając dom z kafelkiem szybkich ustawień do przełączania tej funkcji.