Wpis z mikrobloga

@scarecrov

#!$%@?ą jak potluczeni.

Zarabianie na rynkach to jest jedno z trudniejszych zajęć jakie można sobie wymyślić.

Jestem niemal pewien że po 1 nie zarabiają na rynkach, po 2 nie ma żadnego działającego robota AI - widziałem mnóstwo takich rzeczy to nie jest takie proste. Musi być nadzorowanie albo się #!$%@? moment.

Po 3 oni nawet nie mają dostępu do potrzebnych informacji żeby zarabiać. Nawet nie widzą który rynek dzisiaj rządzi giełda.
trzeba zrobić akcję masowego łapkowania w dół i spamowania krytyką


@BKZGlamrap: Nie. Nie dawaj zasięgu ani ruchu na materiale, dla nich to pożądana aktywność. Pobawicie się dwa, trzy dni jak z ekspertem w bentleyu, dostał wyświetlenia, wyśmiał wykop i nadal prosperuje.
@scarecrov: ale sprane mózgi, nikt z nich na plusie nie jest, ale będą bronić, bo tak powiedział lider xd
Oczywiście wszystkie krytykujące komentarze ukrywają, youtube to rak, bez wolności słowa
@diarrhoea nie liczyłem na to i oczywiście nie odpowiedzieli.
W sumie na szybko przewinąłem ten filmik, tam wypowiadają się sami młodzi ludzie, w szczycie swoich możliwości intelektualnych, mając dostęp do internetu powinni bez problemu weryfikować podane informacje i zdemaskować ściemę.
A oni łapią się na tanie sztuczki jak hotel 3*, turecki rolex czy samochód z wypożyczalni.