Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#problemypierwszegoswiata #rodzina
Co robisz w następującej sytuacji? Jesteś facetem, masz 2x lat (więcej niż 25). Ojciec pewnego dnia mówi ci, że ma dla ciebie prezent i dumny z siebie pokazuje ci nowego, czerwonego fiata 500.
Ty patrzysz na ten samochód i wiesz, że będzie ci wstyd nim jeździć. Zaznaczam, że o żadne auto nie prosiłeś, a ojciec z tobą nic wcześniej nie konsultował. Na dodatek wiesz, że za te pieniądze kupiłbyś sobie 2-3 letni samochód marzeń.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim lepszy Fiat niż nic. Ja jeździłem 30 letnim passatem starego i w dupie miałem, że to stary gruchot. Każdy samochód jest lepszy niż chodzenie na piechotę. Zresztą fiat 500 całkiem fajnie wygląda i do tego czerwony kolor pozwala wyróżnić się na drodze - w całej masie srebrnych i czarnych aut.

Trochę też rozumiem twoje podejście - brat też chciał samochód marzeń - właśnie po dwóch latach jazdy wymieniamy w nim silnik
@mirko_anonim: dziękuje bardzo kochanemu tatusiowi, jeżdżę dopóki nie zacznie się #!$%@?ć xD. Jak zacznie to sprzedaje i kupuje używaną klasę premium albo inny samochód który mi się podoba.
@mirko_anonim: mój kolega w prywatnym liceum miał podobny dylemat. Był mega mozgiem i gral na giełdzie za pożyczone od ojca 10k. W planach na 18stke miał odebrać Porsche i ofc oddać pożyczkę, a tu stary wjeżdża z jakimś BMW 5.

Brzmi to debilnie, ale musiał się czuć podobnie.

Tak, tak, ofc bajt i typ wcale nie zostal programista appek giełdowych