Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki,
Od jakiegoś czasu mam problem ze swoją żoną i muszę się wygadać.
Ogólnie to jesteśmy ze sobą kilkanaście lat, pracowaliśmy na początku w Polsce w dosyć niszowych zawodach (mój w miarę dobrze płatny, jej raczej średnio), nie będę podawał jaki bo zaraz mnie ktoś wystalkuje.
Po jakimś czasie podłapałem nowe zlecenie w Niemczech i tam też się przeprowadziliśmy. Powiedziałbym, że układało nam się przez ten czas bardzo fajnie, mamy dwie córki, ja mocno rozwinąłem swoją działalność no i pieniędzy zdecydowanie nam nie brakuje, chociaż ja czasami wyjeżdzam w delegacje i nie ma mnie w domu, mimo to każdą chwilę próbuję spędzać z rodziną.
Ostatnio jednak skończył mi się duży kontrakt z firmą w DE no i padł pomysł, żeby może spróbować w Hiszpanii (tutaj głównie właśnie za namową żony), btw zawsze chciałem tam pracować ale jednak dla innej firmy, a wyszła trochę inna.
No i jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Przez jakiś czas było bardzo fajnie wiadomo, nowe środowisko, klimat te sprawy. Jednak z czasem zauważyłem, że moja partnerka przestała interesować się domem, a bardziej skupiła na sobie i swojej "karierze". Nie będę wchodził w szczegóły ale nasze życie rodzinne sporo od tego czasu sporo się zmieniło. Żona poznała nowych ludzi, zaczęły się imprezy, bankiety, sama zaczęła więcej wychodzić na miasto. Również wpłynęło to na mnie, sam jakby przestałem dawać z siebie 100% w pracy i każdy to już zauważył.
Jak myślicie, jest się czego obawiać?

#pytanie #zwiazki #rozwod #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
via mirko.proBOT
  • 13
✨️ Autor wpisu (OP): >Trzymaj się tam w tej Hiszpanii wariacie

@onepnch: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że planowałem dociągnąć może jeszcze jakoś 2-3 lata w Niemczech i przenieść się na spokojnie życie do USA, a teraz to już nie wiem jak to będzie...


· Akcje: Odpowiedz anonimowo