Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy trafiła się jakaś para na #badoo, i było pisanie do czasu aż nie napisałem że leczę krowy - para usunięta
Aż mi się przypomina speed dating na którym byłem i te reakcje na informację o tym co robię - bo one myślały że weterynarz to tylko od psów i kotów, one myślały że krów się w ogóle nie leczy

#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #podrywajzwykopem


  • 74
  • Odpowiedz
@Sants1: ale wiesz, że ogier to 1,5 minuty i po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@przegryw_z_piwnicy dokłdnie, zwłaszcza że nasienie to praktycznie 10% wartości konia, a rozpłód można robić robić niedługo po oźrebieniu, oczywiście później musi być przerwa, ale jak masz kilkanaście koni to fajnie można rozplanować
  • Odpowiedz
@smutny_login mordo mnie kobieta pracująca na magazynie za najniższą olała jak się dowiedziała, że jestem farmerem. co z tego, że w miesiąc mam więcej niż ona przez ponad 2 i pół miesiąca. śmieci same się wynoszą .
  • Odpowiedz
@smutny_login: miras ty nie over, ty uczony jesteś. Weterynaria to muszą być ciężkie studia a ty musisz się zakręcić koło młodej, nieskalanej córki jakiegoś mleczarza z okolicy. W cholerę perspektyw na sztukę
  • Odpowiedz
średnio 25k dochodu miesięcznie


@smutny_login: Ziom w tym przypadku ewidentnie robisz coś źle ( ͡º ͜ʖ͡º) zacząłbym od szukania w innym miejscu.
  • Odpowiedz
@przegryw_no_more Jak słyszą, że w budownictwie, co z tego że na stanowisku kierowniczym i zarobki na poziomie 3-4 średnich krajowy, to od razu uciekają. Ciekawe czy gdyby widziały PIT też by uciekły? Pewnie tak, bo jak masz za małe zarobki to uciekają a jak zarabiasz dobrze to też uciekają, bo brzydki
  • Odpowiedz
@smutny_login: A nie jest trochę tak, że Ty źle "sprzedajesz" tą informację potencjalnej kandydatce? Dlaczego nie możesz po prostu powiedzieć jej że leczysz zwierzęta bez wchodzenia w szczegóły?
  • Odpowiedz