Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy trafiła się jakaś para na #badoo, i było pisanie do czasu aż nie napisałem że leczę krowy - para usunięta
Aż mi się przypomina speed dating na którym byłem i te reakcje na informację o tym co robię - bo one myślały że weterynarz to tylko od psów i kotów, one myślały że krów się w ogóle nie leczy

#przegryw #depresja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #podrywajzwykopem


  • 73
@smutny_login to nie o krowy chodzi a o Ciebie, mirasku. Jestem żoną lekarza weterynarii leczącego krowy, jak mi powiedział czym się zajmuje to mi mega zaimponował () widocznie laska nie pisala z Tobą z zaangażowaniem i w losowym momencie usunęła parę. Ale rada na przyszłość - nie jesteś żadnym „weteryniarzem” tylko LEKARZEM weterynarii, to zmienia postać rzeczy. Szanuj się i sam się doceniaj, masz świetny
@smutny_login: głowa do góry. Za rok wychodzę za mąż za faceta poznanego wiele lat temu przez Badoo. Są tam może jeszcze jakieś fajne osoby. Trzeba się pewnie tylko przekopać przez mnóstwo niefajnych. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)