Wpis z mikrobloga

Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czy to bug czy ja czegoś nie potrafię? Znacznik misji wskazuje na windę, która za nic w świecie nie chce puścić mnie do celu misji, bo "dostęp do piętra jest ograniczony". Nie da się tam dojść w żaden inny sposób. Coś tam ktoś kiedyś wspominał o braku bugów? To już mój 6 przez 20h grania i tym razem już taki który zepsuł misję. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#starfield #xbox
Pust3lnick - Ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć czy to bug czy ja czegoś nie potrafię?...
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@malywodzu99: Próbowałem. Nawet grę resetowałem. Cały czas znacznik prowadzi do windy (tej lub dowolnej innej której jestem najbliżej) i cały czas mam ten problem. A dojść "ręcznie" (bez użycia windy) też się nie da, bo wyczyściłem już cały budynek żeby tylko sprawdzić czy nie ominąłem żadnej ścieżki i nie - nie ominąłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@malywodzu99: spróbowałem wielu kombinacji restartów z lądowaniem na innych planetach/w innych układach i za nic w świecie nie mogę przejść do tej lokacji. Nienawidzę tego robić, ale muszę sobie misję na razie odpuścić i poczekam aż bugthesda to naprawi, albo pojawi się jakaś konsolka, która umożliwi mi pominięcie tego etapu, albo wteleportowanie się do środka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ghooz: Tia, dowiedziałem się dopiero po parunastu obejściach budynku z każdej strony. Ale dzięki za info, zostanie dla potomnych jakby ktoś też się zastanawiał czy to bug.
  • Odpowiedz