Wpis z mikrobloga

Na przyszłość do tych co palą zaraz przed wejściem do pociągu czy innej komunikacji publicznej. Nie róbcie tego że jeszcze w płucach wchodzicie z dymem i wypuszczacie go w pojedzie... właśnie usiadł koleś na swoim miejscu obok mnie i drażni niemiłosiernie smród kiepa bijący jeszcze od niego.

#pkp #dziendobry #porannegorzkiezale
  • 182
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Jestem w szoku, że tyle osób tego nie rozumie. Żyjemy w społeczeństwie i musimy brać pod uwagę też innych ludzi, a nie #!$%@? "jak ci nie pasuje to się wyprowadź". Jakby mogli to by chyba srali na balkonie, bo przecież zakazane nie jest, a może sąsiadowi utrudni życie. Ja #!$%@?.

Też mam problem z takimi sąsiadami. Nie da się wytrzymać w mieszkaniu, bo z jednej strony mieszkania lub z drugiej
  • Odpowiedz
Jestem w szoku, że tyle osób tego nie rozumie. Żyjemy w społeczeństwie i musimy brać pod uwagę też innych ludzi, a nie #!$%@? "jak ci nie pasuje to się wyprowadź". Jakby mogli to by chyba srali na balkonie, bo przecież zakazane nie jest, a może sąsiadowi utrudni życie. Ja #!$%@?.


@CudMalina: Brawo, chociaż Ty jedyna jako różowa z tego wątku to rozumiesz. Gdyby mój sąsiad srał i rzucał gównem w okna
  • Odpowiedz
#!$%@? mać, ostatni raz się odzywam tutaj - U MNIE W BLOKU JEST ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW NA BALKONIE, JEST TO ZAPISANE W REGULAMINIE OSIEDLA i po prostu sąsiad się do tego nie stosuje. Teraz kumasz?


@Wezwoguleicstont: a nie próbowałeś polewać gościa wodą z węża jak pali ?
Mówiąc że widziałeś dym i chciałeś ugasić pożar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont Kochaniutki, szkołę skończyłem w czasie kiedy Ty na chleb mówiłeś beb.
Z Twoich komentarzy, w których ewidentnie próbujesz się dowartościować wynika, że jesteś sfrustrowanym młodocianym kiepkiem. Z równowagi wyprowadza Cię uszczypliwy komentarz. Swoją frustrację przelewasz na karty wykopu, bo nie jesteś w stanie zwrócić uwagi obcej osobie, której zachowanie Ci przeszkadza. O tym, że nie potrafisz przyjąć krytyki czy odmiennego zdania i reagujesz na to agresją tylko potwierdza Twój paskudny charakter
  • Odpowiedz
  • 0
@Silver86: powiem tak, nawet iqosy czy jak to tam na już znośniejszy zapach. Nie mam nic przeciw paleniu do póki to nie stwarza ton śmiecia smrodu i szkodzi mojemu zdrowiu jeśli muszę już to wdychać. Zakazy nic nie dadzą tylko otworzą kolejną szara strefę.
  • Odpowiedz