Wpis z mikrobloga

Na przyszłość do tych co palą zaraz przed wejściem do pociągu czy innej komunikacji publicznej. Nie róbcie tego że jeszcze w płucach wchodzicie z dymem i wypuszczacie go w pojedzie... właśnie usiadł koleś na swoim miejscu obok mnie i drażni niemiłosiernie smród kiepa bijący jeszcze od niego.

#pkp #dziendobry #porannegorzkiezale
  • 182
  • Odpowiedz
  • 11
@gokotgo u mnie jest zakaz palenia na balkonie, klatce i ogólnie wszędzie, ale co to daje jak bydło dalej pali, najgorsze kiepy to są te które nie mogą wytrzymać 20s do wyjścia z bloku i często odpalają już w windzie, bo przecież on musi, inaczej się udusi
  • Odpowiedz
@Miecz12 no to nie pozostaje Ci nic innego jak non stop to zgłaszać. U mnie nie ma zakazu palenia na klatce, mieszka tu dość sporo palaczy i nikt nie odpala fajka na klatce.
  • Odpowiedz
@Miecz12 no to nie wiem, chyba musisz w takim razie zmienić miejsce zamieszkania. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale ja już dawno nie spotkałem się z ludźmi palacymi w kanciapach/zamknietych pomieszczeniach. Jeszcze 15 lat temu nie było to niczym dziwnym, sam często paliłem w mieszkaniu czy u znajomych. Teraz się od tego odzwyczaiłem i zwyczajnie nie wyobrażam sobie palić gdzie indziej niż na zewnątrz.
  • Odpowiedz
Widzisz mimo zakazu wszyscy go maja w dupie


@RudyZibi: Nie wszyscy, bo inni też mają do niego problem o te szlugi. Pisałem o tym wcześniej, ale przecież Tobie nie chce się niczego czytać. Lepiej nabijać sobie wpisy nie będąc w temacie ;)
  • Odpowiedz
na frustratow placzkow, którym smród papieroska przeszkadza argumenty nie są potrzebne


@troflix: Tak sobie tłumacz, przegrywie życiowy :) Widać, że nie przeczytałeś innych komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz