Wpis z mikrobloga

Na przyszłość do tych co palą zaraz przed wejściem do pociągu czy innej komunikacji publicznej. Nie róbcie tego że jeszcze w płucach wchodzicie z dymem i wypuszczacie go w pojedzie... właśnie usiadł koleś na swoim miejscu obok mnie i drażni niemiłosiernie smród kiepa bijący jeszcze od niego.

#pkp #dziendobry #porannegorzkiezale
  • 182
  • Odpowiedz
@chimeryczna_chimera: #!$%@? mać, ostatni raz się odzywam tutaj - U MNIE W BLOKU JEST ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW NA BALKONIE, JEST TO ZAPISANE W REGULAMINIE OSIEDLA i po prostu sąsiad się do tego nie stosuje. Teraz kumasz?

czyli rozumiesz, że jesteś #!$%@?, tylko po prostu Cię to nie rusza?


@gokotgo: Tak sobie tłumacz jak ma to Ci pomóc w dowartościowaniu się ;)

To tyle, pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: niczego sobie nie tłumaczę, odnoszę się tylko do tych głupot, które wypisujesz.

#!$%@? mać, ostatni raz się odzywam tutaj - U MNIE W BLOKU JEST ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW NA BALKONIE, JEST TO ZAPISANE W REGULAMINIE OSIEDLA i po prostu sąsiad się do tego nie stosuje. Teraz kumasz?


No to zgłaszaj to do skutku.
  • Odpowiedz
@chimeryczna_chimera Też byś paliła, bo myślisz tylko o sobie. Typowa egoistyczna Juleczka. Nie byłem u niego, bo wiem że jak pójdę, to skończy się tylko tym, że dostanie w łeb a mi nie są potrzebne problemy z prawem :) Jak Ci nie leży moje napinanie się w necie, to na #!$%@? się udzielasz w moim kierunku i prowokujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: ja tez bym nie palił jakby był zakaz. Ale u mnie nie ma i nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek narzekał, więc palę. Zgłaszaj non stop, powiedz, że przy wyborze mieszkania kierowałeś się właśnie tym zakazem i jeżeli nie jest on egzekwowany to żądasz obniżki czynszu. Naprawdę są możliwości, żeby samemu zadbać o to czego się chce.
  • Odpowiedz
@gokotgo Gdybym się nie dusił od tego dymu, to bym miał #!$%@? na to, ale serio mi to utrudnia prace / życie w mieszkaniu a często jest zbyt ciepło żebym mógł zamknąć okna. Wszystko mogę zrozumieć, ale bez przesady
  • Odpowiedz
@gokotgo: To jak można palić na balkonie, bo ma się w dupie zdrowie innych, to ja mogę jeździć 200km/h po mieście, bo też mam w dupie zdrowie innych, albo mogę chodzić z #!$%@? na wierzchu, co mnie to obchodzi, że innym ludziom przeszkadza mój #!$%@??
  • Odpowiedz
Życzę ci palacza pod tobą i airbnb za ścianą to może zrozumiesz że żyjąc w bloku nie żyjesz w magicznej bańce odizolowania od innych


@#!$%@?: Jej nie przetłumaczysz, bo widać, że wyniosła to z domu. Mamusia ją wychowała na egoistyczną juleczkę.

Co do wykopków że nie robią nikomu krzywdy polemizowałbym. Jakaś gówno aferka wybucha to potrafią zasrac socjale rodzin i znajomych tak jak było z tą Anastazja


@JanuszPDM: Nie znam tematu,
  • Odpowiedz
@rysiupeja: Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to weź zamilcz :) Uwierz mi, że na realu nie mam problemu nikomu "zwrócić" uwagi, ale na ten moment nie potrzebuje konfliktu z prawem. #!$%@? sąsiadowi w łeb i po co mi to jak mam na głowie wiele innych spraw? Wolę skupić się na mojej firmie a nie ganiać po komisariatach czy sądach. Byłem u niego już dwa razy i byłem bliski by mu
  • Odpowiedz
@RudyZibi: Zanim udzielisz się w jakimś wpisie, to weź przeczytaj kilka odpowiedzi. Mam mieszkanie własnościowe, nie wynajmuję a w regulaminie osiedla jest zakaz palenia na balkonach. Gdybym wynajmował mieszkanie, to bym się nawet tutaj nie udzielił. Więcej nie będę tłumaczyć, bo masz wszystko wyjaśnione kilka komentarzy wyżej. Przeczytaj, jeżeli potrafisz.
  • Odpowiedz