Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób które zdały prawko niedawno - czy do zatrzymania w wyznaczonym miejscu trzeba najpierw rozpędzić się do 50km/h? Bo instruktor mi tak mówił, a oglądam materiały na yt i nie ma o tym nic wspomiane, w necie podobnie, tylko że awaryjne ma być przy prędkości przynajmniej 50km/h.
#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
@gimows: na jakiej bramce? Chyba mówisz o omijaniu przeszkody, tam jest bramka na której musi być taka prędkość. Tu na przykład na filmie nic takiego nie ma. Mówie o zadaniu gdzie egzaminator każe Ci zatrzymać się w wyznaczonym miejscu
Amenotejiikara - @gimows: na jakiej bramce? Chyba mówisz o omijaniu przeszkody, tam j...
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Do zatrzymania w wyznaczonym miejscu nie jest wymagana prędkość minimalna z tego, co pamiętam. Ja miałem tak, że egzaminator kazał mi podjechać na koniec placu i zatrzymać się przed linią "Stop" i tam czekać, a on pójdzie po samochód i jedziemy na miasto.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: jedynka spokojnie, dwójka już otwierasz do końca. Ciało przesuwasz do przodu, żeby ci świecy nie zrobił. Na końcu ostre hamowanie aż tylne koło się uniesie. Brzmi trudno, ale wszyscy przez to przechodziliśmy Mireczku. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz