Wpis z mikrobloga

Cześć, stoje przed decyzją wyboru gabinetu stomatologicznego w #krakow, stan mojego uzębienia jak na zdjęciu. Mam niestety kilka nieciekawych doświadczeń z dentystami..
Co do moich zębów jest kilka tematów:
dziwny ubytek przy 46 (co to?), 45 ubytek, 37 do ponownej kanałówki (robiona jeszcze starą metodą), 24 ubytek. Czy coś jeszcze widać z tego zdjęcia?
Interesują mnie głównie z tej listy ponieważ dużą część zabiegów mam w ramach swojego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego:
Lista placówek:

Klinika Krakowska
Scanmed
Centrum Medycyny Profilaktycznej (CMP)
Centrum Medyczne Enel-Med Oddział Galeria Krakowska
Centrum Medyczne Enel-Med Oddział Wadowicka Kraków
Centrum Medyczne iMed24
MyDoctor
VITA MEDICAL
LARDENT Centrum Stomatologii i Laryngologii
Stomatologia Tomaszewska
Gabinet Stomatologiczny Teresa Walasek
Centrum Medyczne "Kryniczna" Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
Marta Szymańska Sowula Gabinet Somatologiczny
NZOZ Specjal Dent Markowicz Deja
NZOZ Centrum Stomatologiczne Zakopianka
Pure-Dent Centrum Stomatologii

Odrzucając typowe sieciowki:

Wybrałem 3 interesujących lekarzy:
- Iwona Tomaszewska - długie terminy, fajne opinie na znanym lekarzu, ma jakies filmiki na youtube jak naprawia zeby, ale maly red flag ze pani z recepcji powiedziala ze nie maja urzadzenia do robienia pantomogramu
- Marta Szymańska-Sowula - prowadzi prelekcje, dobre opinie na google, autorka książki PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA, wykładowca w szkołach medycznych,
- Krzysztof Glanc - całkiem sporo komentarzy na znanym lekarzu, tez ma sporo filmikowi na znanym, na minus ze ma krotkie terminy praktycznie wizytek można umówić na już(teraz ma urlop do 20.09)

Czytam często tag i znam kilka red flagów:
1) nieużywanie koferdamu do plomb
2) brak użycia mikroskopu w gabinecie
Na co jeszcze zwracać uwagę?

#stomatologia
derecki - Cześć, stoje przed decyzją wyboru gabinetu stomatologicznego w #krakow, sta...

źródło: panorama

Pobierz
  • 6