Wpis z mikrobloga

Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym?


@arais_siara: ja nie winię pieszych, ale zasada ograniczonego zaufania każe mi zawsze spoglądać na boki kiedy przechodzę przez drogę. Jak jadę autem nie zwalniam, ale staram się zerknąć czy ktoś rozpędzony na wczesnym czerwonym nie wjeżdża - tylko ta analogia do samochodu trochę mało trafna, bo wiesz, że ta
jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym


@arais_siara: Tak, jak wbijam na pasy tez, jak jade droga z pierwszenstwem tez, jak w nocy migaja zolte i jade glowna to tez zwalniam, generalnie to co zaobserwowalem zyjac to to ze ludzie to idioci i nie warto nikomu bezgranicznie ufac bo nawet jak ty w swietle prawa masz racje to byle
Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym? Nie wiem jak można winić w tej sytuacji pieszych.


@arais_siara: tak, zwalniam i się rozglądam. Jeśli dla Ciebie zielone oznacza "jadę i nic mnie nie obchodzi" to na prawdę mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy. Uczestnicząc w ruchu masz być zawsze świadom sytuacji dookoła.
@arais_siara: jak ruszam na zielonym to zawsze rzucam okiem czy na drodze poprzecznej nie jedzie jakiś rozpędzony idiota na mocno przejrzałej pomarańczy.


@goferek: I co, za każdym razem jak BMW podjeżdża agresywnie i hamuje (wiele osób tak dojeżdża jakby miało wjechać) bo ma czerwone z dupy to hamujesz? Tutaj nawet jakby zerknęła to by zobaczyła że z daleka jedzie sobie auto i pewnie wyhamuje bo od kilku sekund jest zielone.
@Polejmnie: Sam zawsze patrzę czy nic nie jedzie ale twój post to obrzydliwe wyrzucanie własnych frustracji. Każdy ma prawo być zamyślony czy po prostu ruszyć kiedy zapali się zielone. Na tym nagraniu widać że nikt nie spojrzał czy coś jedzie ale ty musiałeś swój #przegryw wylać bo potrącona została kobieta. Ciekawe czy taki sam wysryw byś dodał gdyby to był facet.
@BennyLava: #!$%@? to zajebiście że zwalniasz przed zielonym i się rozglądasz i stwarzasz zagrożenie na drodze, bo kierowca za tobą nie pomyśli że taki człowiek jak ty zwolni na zielonym zamiast przejechać ze stałą prędkością jak każdy inny normalny kierowca. A prawko mam i śmiem twierdzić że robię więcej kilometrów w przeciągu roku niż ty.

@kropla_bez_kitu_benc a skąd wiesz że się nie rozejrzała, zielone już się świeciło, skąd mogła przypuszczać że
@Polejmnie są ludzie, którzy wchodzą na zielonym i mimo zielonego nie patrzą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przecież mieli zielone, jak jedziesz samochodem i masz zielone, to też zwalniasz i się rozglądasz czy czasem nikt nie wiedzie na czerwonym?


@arais_siara: oho, już pierwszy co ma pierwszeństwo na cmentarzu. Przecież bmw nie mogło wjechać, to jak tam się znalazło!!!!11

Jak wchodzę, to zawsze się rozglądam, tak samo na zielonym
Kolarzino - @Polejmnie są ludzie, którzy wchodzą na zielonym i mimo zielonego nie pat...

źródło: images

Pobierz
#!$%@? to zajebiście że zwalniasz przed zielonym i się rozglądasz i stwarzasz zagrożenie na drodze, bo kierowca za tobą nie pomyśli że taki człowiek jak ty zwolni na zielonym zamiast przejechać ze stałą prędkością jak każdy inny normalny kierowca. A prawko mam i śmiem twierdzić że robię więcej kilometrów w przeciągu roku niż ty.


@arais_siara: nie zesraj się rajdowcu. Kierowca za mną ma utrzymywać bezpieczną odległość, jeśli moje odpuszczenie gazu na