Wpis z mikrobloga

Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umiejętności obsługi trymera. Pani Ania zwaliła to na moją skórę i że tak często u innych klientów się zdarza. Po czym skasowała mnie za wizytę. W domu jak zobaczyłem te ślady to przecież to wygląda jakby mnie ktoś nożem zaatakował. Szefowa powiedziała, że do godziny ślady zejdą xd. Poprosiłem o zwrot kasy to sobie kupię chociaż octenisept.
#!$%@? nigdy więcej barberów.
Salon Nowrot: https://g.co/kgs/wR46GB
#barber #fryzjer #niebieskiepaski #rybnik #slask #prawo #reklamacja
NightWing - Ale mnie barberka urządziła :(. Kark zjechany na maksa, przez brak umieję...

źródło: IMG20230826103638

Pobierz
  • 193
@NightWing: jezu, wygląda jakby to brzytwą robiła. Co za gówniany i tępy trymer to musiał być... Tak jak kolega skowytny pisze, zrób potem badania, bo skoro zajechałą cię do krwi, a nie dezynfekują pewnie, to wiesz... Serio, jeśli tak "obcinają" u fryzjera to chyba własny salon otworzę, przynajmniej nie będę kaleczył klientów :|
@NightWing: mnie też raz tak baba barberka urządziła. Od tego czasu nigdy więcej nie poszedłem do kobiety, one się do tego nie nadają. One nie mają pojęcia jak postępować z brodą bo nigdy jej nie miały xd. Teraz znalazłam turasa który jest 20 procent droższy niż reszta barberow ale obsługa 10/10 I już nigdy nie pójdę do nikogo innego