Wpis z mikrobloga

Sprawa wyglada tak: chłop 33 lata, 191 cm, waga 95 kg. Startowałem z 110 kg w listopadzie 2022. Trening FBW 2 - 3 razy w tygodniu, zależy jak z czasem stoję. Dieta pudełka 2000 kcal. Generalnie redukuję i są jakieś efekty, ale cały czas mam #!$%@? brzuch jakbym był, #!$%@?, w ciąży. Opona w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że jak będę wystarczająco długo w deficycie to zniknie, ale szybciej to chyba mi psychika #!$%@?. Chcę spróbować jakiegoś spalacza tłuszczu, który pomoże mi jeszcze wyciąć te 5 - 7 kg.

Stąd pytanie: ktoś próbował johambine? Jakie wrażenia? Jakie efekty? Jakie dawkowanie?

#mikrokoksy
  • 3
@orzech552: Dużo zależy od tego ile masz mięśni, ale jak zacząłeś ćwiczyć pod koniec 2022 dodatkowo od razu redukując, można założyć że masz ich niewiele. Podejrzewam, że tłuszcz na brzuchu nie zniknie po zrzuceniu dodatkowych 5-7 kg, o których wspomniałeś. Ważąc 90 kg nawet przy Twoim wzroście musiałbyś mieć sporo mięśni, żeby dobrze wyglądać. Jeśli jesteś wątły pewnie będziesz musiał redukować poniżej 85kg.
Oczywiście pozostają też kwestie poruszone przez @Saprofit
@orzech552 ja przy Twoim wzroście dedykowałem ze 115 kg i brzuch zniknął (razem z mięśniami) w okolicach 80 kg dopiero. Wtedy wyglądałem jak szkielet i zacząłem ćwiczenia siłowe wchodząc na masę. Dzisiaj wazę 90 kg i brzuch jest płaski raczej.