Wpis z mikrobloga

Cześć, dostałem od starszego Saaba 9-3 2.0 Turbo Sport ~ 210km. 2005r, najbogatsza wersja. Sprzedałem swoje autko 2 miesiące temu i chciałem teraz na jesień sobie coś kupować, ale w obecnej sytuacji raczej sobie odpuszczę i włożę trochę $$ w tego szweda. Chciałbym zmienić jego kolor i tutaj zastanawiam się, czy malować go w całości na nowo, czy może zainwestować w folię z jakimś fajnym motywem? W planach na wiosne mam wrzucenie felg 18" i zamontowanie radia z bluetooth i navi. Jak myślicie?
#motoryzacja #saab #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid-poselski: No ta folia też do mnie bardziej przemawia. Muszę tylko ogarnąć w 100% korozję, która pojawia się w kilku miejscach, zabezpieczyć i oddać do oklejenia
  • Odpowiedz
@dge22: kiedyś do mnie klient przyjechał z czymś takim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Malowanie czy oklejanie auta razem z wnękami jeżeli chcieć zrobić to dobrze będzie słono kosztować. Jeżeli pieniądze nie są problemem to bym pomalował go całego i okleił go tam gdzie lecą kamienie ;)
Polozna504 - @dge22: kiedyś do mnie klient przyjechał z czymś takim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Malo...

źródło: WP_20180426_002

Pobierz
  • Odpowiedz
@dge22 Zostaw lakier ori i wrzuć folię, warunek to jak najlepsza powierzchnia przed oklejaniem.
W 2005r nie zmienisz radia, ponieważ jest na światłowodzie. Jedyne opcje jakie masz to dołożenie modułu BT z allegro za 60zł (działa po AUX) lub modyfikacja ICM3 i wrzucenie dotykowego ekranu z systemem na RPI (cenowo około 1k za same części, wymaga pewnych umiejętności).
Do tego dokup sobie podkładkę pod ECU (izolator) i pilnuj wymian oleju i świec.
  • Odpowiedz