Wpis z mikrobloga

Właśnie tak upada Twitter po przejęciu przez Muska. Bardzo przykro na to patrzeć jak go niszczy. Z generowania strat prawie 3mld rocznie, obecnie zredukowano je prawie do zera. Zgodnie z myśleniem zeuczniowym lewaczków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Twitter „już prawie na zero”. CEO X zachwycona – Biznes Wprost" https://biznes.wprost.pl/technologie/internet/11345512/twitter-juz-prawie-na-zero-ceo-x-zachwycona.html

#twitter #x #elonmusk #bekazlewactwa #neuropa #tesla #spacex
timechain - Właśnie tak upada Twitter po przejęciu przez Muska. Bardzo przykro na to ...

źródło: 275e7a7db4fabe7cbccc1f8eb27dfaa8a87d06c512a0b88b28ad2729da73cbc7

Pobierz
  • 31
  • 0
@Rasteris: tak, tak ja mam urojenie. Lewaki wcale nie dostały szajby po przejęcie. Z resztą widać jak tutaj zareagowaliście. Buahahaha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bardzo przykro na to patrzeć jak go niszczy


@timechain: a mi nie. Zupełnie nie ogarniam tego fenomenu jakim cudem tak nagle zdobyła popularność "elyty" czyli polityków, organizacji rządowych, prezydentów, grajków, aktorów itp. Elon zwolnił połowę pracowników i teraz robi z niego własny, bezstratny plac zabaw. Mam nadzieję że w końcu mu się znudzi i kolejnymi "szalonymi ruchami" zaora ten szajs.
  • 1
Nie no, na bank mówi prawdę. Wszak nikt nigdy w biznesie nie skłamał.


@graf_zero: ale jaki miałaby w tym celu geniuszu? Mówi to tylko w wywiadzie. Nie ma s tego żadnej korzyści . Ja #!$%@?, ale wy tępi jesteście.
ale jaki miałaby w tym celu geniuszu?


@timechain: dalsze pompowanie swojego przeośniętego ego

Mówi to tylko w wywiadzie.


@timechain: a ty to traktujesz jak prawdę objawioną którą to zaorałeś całe światowe lewactwo.

Nie ma s tego żadnej korzyści


@timechain: no jak nie, trzepiesz sobie do niego kapucyna jeszcze mocniej.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.