Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To był prawdopodobnie mój ostatni Polandrock. Jak dla mnie ten festiwal już nie jest tym czym był wcześniej. Nigdy nie jeździłem na woodstocka dla muzyki, a raczej dla atmosfery. Kiedyś jeździliśmy ekipą co najmniej kilkunastu osób, a w tym roku ledwo udało mi się wyjechać z kilkoma osobami. Nawet nie chodzi o zmianę miejsca z Kostrzyna do Czaplinka, a o brak atmosfery. Dawniej z każdym mogłeś pogadać niezależnie kim był, ludzie byli dla siebie mili, było inkluzywnie, każdy mógł się poczuć jak u siebie. Polityka nie była tak nachalna jak teraz. Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.
Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców. Muzyka też idealnie pasuje pod gusta kuców, dziadkowy rock i metal.
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.
#!$%@? jak lato z radiem.

Dzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji Polandrocka.

#polandrock #woodstock #gorzkiezale #koncert #festiwal #rock #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 105
  • Odpowiedz
po pierwsze załgańcu całe mirko zalane było Trzaskowskim


@Usmiech_Niebios: co mnie, załgańcu, obchodzi Trzaskowski? Na szczęście wykop pamięta, jak i ja pamiętam kuców przekazujących sobie książkę (czy bardziej plagiat) Sumlińskiego i agitacyjną płytę Pawła KuPiSa, "żeby lewaków dupa piekła". Jesteś albo młody, albo masz bardzo krótką pamięć. Znam wielu korwinistów, właściwie działaczy. Gratulacji składanych w mediach społecznościowych pod własnym nazwiskiem ministrom pierwszego rządu PiSu po PIERWSZEJ wygranej Dudy nie zapomnę nigdy,
  • Odpowiedz
co mnie, załgańcu, obchodzi Trzaskowski?


@BajaScorpions: biorąc pod uwagę zalew propagandy jaki miał miejsce w 2020 obchodzą cię jakieś pierdoły sprzed 10 lat XD 3 lata to nie jest krótka pamięć, to dowód na to że propagandyści z innej stajni wepchnęli się w to miejsce. A to że 10 lat temu było inaczej i pieką cię sumlińskie, kanie, rachonie, kukizy z tego okresu (XD) tylko dowodzi jak bardzo nie nadajesz się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale tak szczerze to po co się spinasz zamiast zabawić się sytuacją?

Ja np na tegorocznym woodzie opowiadałem wszem wobec że jestem żydem i przyjechałem sprawdzić jak idzie degeneracja polskiej młodzieży za nasze pieniądze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: festiwal jest na tyle duży że można sobie zorganizować czas w taki sposób żeby nie uczestnik i żyć we wszelkiego rodzaju agitacjach - to twój wybór że poszedłeś tam gdzie poszedłeś. pamiętam Woodstock na którym nawet nie oposcilem terenu swojego "obozu" a i tak bawiłem się fantastycznie, pomimo że nie widziałem żadnego ko certu ani też żadnego wydarzenia na ASP
  • Odpowiedz