Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To był prawdopodobnie mój ostatni Polandrock. Jak dla mnie ten festiwal już nie jest tym czym był wcześniej. Nigdy nie jeździłem na woodstocka dla muzyki, a raczej dla atmosfery. Kiedyś jeździliśmy ekipą co najmniej kilkunastu osób, a w tym roku ledwo udało mi się wyjechać z kilkoma osobami. Nawet nie chodzi o zmianę miejsca z Kostrzyna do Czaplinka, a o brak atmosfery. Dawniej z każdym mogłeś pogadać niezależnie kim był, ludzie byli dla siebie mili, było inkluzywnie, każdy mógł się poczuć jak u siebie. Polityka nie była tak nachalna jak teraz. Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.
Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców. Muzyka też idealnie pasuje pod gusta kuców, dziadkowy rock i metal.
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.
#!$%@? jak lato z radiem.

Dzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tegorocznej edycji Polandrocka.

#polandrock #woodstock #gorzkiezale #koncert #festiwal #rock #muzyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 105
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.


@mirko_anonim: jeżeli ktoś nie wie jak to się stało to jest dzbanem nie dostrzegającym przepaści jaka dzieli polską politykę i całą sytuacje kraju w 2015 a teraźniejszością, podziękuj za to między innymi swojej partii, 'narodowcom'
zupełnie nijak, wcale nie wyspamiliście PADa i PiSu do władzy.


@BajaScorpions: po pierwsze załgańcu całe mirko zalane było Trzaskowskim, Duda się nawet przebić nie mógł, więc jak był backlash - to właśnie z drugiej strony. I tu stwierdzam fakt, mirko pływało w Trzaskowskim, a na koniec spamer naczelny podziekował i usunął konto. Duda w ogóle nie mógł się przebić i każdy może sprawdzić wykopaliska, więc nie wiem kogo chcesz okłamać.
Po
@mirko_anonim Ej no, ale przecież Woodstock zawsze był lewacki. Pamiętam jak byłem w 2014 roku i ktoś miał transparent z napisem: "Na świecie nie będzie lepiej dopóki nie umrze ostatni kapitalista... " a wtedy sam byłem wolnorynkowym kucem czującym się jak żyd w siedzibie NSDAP. Różnica polega na tym że wtedy ludzie mieli wywalone na to że ktoś ma inne poglądy i się po prostu dobrze bawili, a teraz ludzie odbierają takie
@mirko_anonim:
Pierwszy raz na Przystanku byłem w 96' i już wtedy było politycznie. Zawsze lewacko anarchistycznie.

A jak na przystanku pojawiły się kuce, to zaczęły się takie sceny, dziwisz się, że konfederatów tam nie lubią?
i-marszi - @mirko_anonim: 
Pierwszy raz na Przystanku byłem w 96' i już wtedy było po...
Nie po to jadę na festiwal, żeby w kółko słuchać o polityce, #!$%@? PiSu i konfederacji.

Szczególnie że głosuję na konfederację, zresztą jak wielu innych kuców.


@mirko_anonim: przecież to pis i konfa zaczęła jechać po Owsiaku, WOŚP i wszystkim co z nim związane. To pis i konfa jest podnóżkiem KK, które od zawsze krytykowało woodstock/polandrock. I co? Teraz jesteś zdziwiony, że jak się na kogoś publicznie pluje to on też cię
Nie wiem jak to się stało, że w 2015 mogłeś popierać Korwina, PiS, PO czy kogo tam chciałeś i każdy na woodstocku miał na to #!$%@?, a AD 2023 poglądy polityczne są najważniejsze na festiwalu muzycznym.


Proste. Lata szczucia ludzi przeciwko sobie przynoszą efekty ¯_(ツ)_/¯
@mirko_anonim: masz odpowiedz w własnym poście. Mnostwo osob z tęsknota wspomina 2015 rok, czasy zanim PiS sie dorwał do władzy, rozkradł kraj i całkowicie zniszczył gospodarkę. Ludzie sa juz tym zmeczeni. Ile podwyżek żywności i energii mozna znieść? Ile jeszcze bezczelnych kłamstw sie nasłuchać? Jakie jeszcze giga wały politycy pisu nam wywiną? Ile jeszcze praw nam zabiora? Kazdy juz ma tego dosc!
@mirko_anonim: no niesamowite, na hiposowo-lewicowym festiwalu muzycznym mówili brzydko o rasistach i faszolach. XDD Ciesz się że młode pokolenie jest spokojniejsze niż dawniej, kiedyś na woodstocku miałbyś #!$%@? murowany.
@mirko_anonim: idea rób co chcesz nawiązuje do zasady Crowoleya - do it. Crowley był magiem i okultystą, praktykował magię seksualną, zachęcał do eksperymentowania na płodach ludzkich. Ta zasada rób co chcesz miała zachęcić adeptów do praktykowania magii seksualnej. Tą samą ideę reprezentuje Jerzy Owsiak, oszust który wytransferował miliony złotych z WOŚP na swoje fundacje: złoty melon, mrówka cała.
@mirko_anonim: byłam jakieś 5 razy na Woodstocku, ostatni raz dekadę temu. Dwa razy byłam na tydzień przed festiwalem, mogłam popatrzeć jak zjeżdżają się rusztowania, przyjeżdżają nowi festiwalowicze, poznawać ludzi, myć się pod jedynym działającym kranem z wodą hehe. Fajne wspomnienia z Kostrzyna, ale przestałam jeździć bo zaczęło się robić nieprzyjemnie. Coraz większa komercja, coraz więcej ludzi z niekoniecznie pokojowym nastawieniem, żuli z pobliskich wiosek, kradzieży, pijaństwa, chamstwa i tak wymieniać. Najgorzej
@qusqui21: Jestem świadomy, że na to płacę. Podobnie jak jestem świadomy, że bez takich jak oni (wojsko) przyjdą tu ruscy i zagarną kraj w mgnieniu oka.
Co byś zrobił bez wojska, NATO, itd.? Gawarił...