Wpis z mikrobloga

Też macie tak, że jak widzicie laskę z nawet najmniejszym tatuażykiem, to od razu sprawia wrażenie takiego brudnopisu bez gustu? xD Niektóre poważne kobiety potrafią się powstrzymać przed maźnięciem sobie byle badziewia na ręce, mają jakieś poczucie estetyki, ale jest to chyba zdecydowana mniejszość. Większość młodych kobietek pizga sobie bez opamiętania tatuażyk na ręce, bo to modne xD I często to nie jest jakiś wyszukany wzór, tylko jakieś maźnięcie na odjeb, byle był tatuaż xD
W sumie dobrze, że się w ten sposób oznaczają, przynajmniej wiadomo która ma mniejszą kontrolę nad impulsami.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Davidozz - Też macie tak, że jak widzicie laskę z nawet najmniejszym tatuażykiem, to ...

źródło: comment_1665634040N7KTi88lRoeHpFki1FPL2n,w400

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Davidozz: Napisałem już wcześniej w poście że kobiety z tatuażami to spory red-flag. Próbują być oryginalne, jednak na samym końcu to utarty schemat rozpuszczonej i zaprogramowanej przez mainstream media alternatywki, która uważa że wszystko jej się należy tylko dlatego że jest różowa.

Jakiś mały tatuaż nie dyskwalifikuje różowej, jednak te swego rodzaju fikuśne runy gdzie tatuażysta im opowie o ich oryginalności, a tak naprawdę sam nie ma pojęcia co one oznaczają.
  • Odpowiedz
  • 1
@Runaway28:

Jakiś mały tatuaż nie dyskwalifikuje różowej


Masz prawo do takiego zdania, ale ja bym ostrzegał ludzi przed takimi jednostkami. To tak jak z paleniem papierosów - równie #!$%@? i szkodliwe (chociaż tatuaże może są mniej szkodliwe dla otoczenia). Żadna porządna, pewna siebie kobieta, która akceptuje swoje ciało i nie ma kompleksów nie musi się bez sensu dawać mazać atramentem.
  • Odpowiedz
@Runaway28: @Davidozz

Widzę że mamy do czynienia z jedynymi oświeconymi którzy nie idą za tłumem, są wolnomyślicielami, zawsze na bakier z utartymi schematami, świadomymi świata i ludzi jak nikt inny, wyjątkowymi płatkami śniegu o wiedzy szerszej niż encyklopedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davidozz: dlaczego jak wam się wytknie błędy w rozumowaniu, brak logiki i niepotrzebną generalizację na podstawie waszych negatywnych poglądów na temat danych osób, to zaraz zarzucacie innym, że boli ich doopa? To właśnie tym komentarzem pokazałeś, kogo tak naprawdę doopa boli xD
  • Odpowiedz
  • 1
@AlienFromWenus: Ale co ty mi chcesz wytknąć? Moje prywatne ODCZUCIA odnośnie kobiet z tautażami xD? Poza tym, gdzie w twoich dwóch komentarzach pojawiło się cokolwiek, co można by nazwać "wytykaniem błędów, braku logiki i niepotrzebnych generalizacji"? To ty jako pierwsza wyleciałaś z komentarzem typu "freethinker".
A jeśli chodzi o rzeczywistą walkę z "generalizacjami" to proszę, kontynuuj. Udowodnienie ci faktu, że więcej kobiet robi tatuaże niż kiedyś będzie bardzo proste xD Jedyną
  • Odpowiedz
@Davidozz: Czy ja wiem. O wiele lepiej się dogadać z ludźmi, którzy żyją swoim życiem, nie mają kołka w dupie i robią tatuaże z różnych powodów niż z ludźmi, którzy uważają się za freethinkerów, są butni, wartościują innych przez pryzmat jakiś pierdół i bardzo chcieliby ingerować w ich życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
że sam tatuażysta nie wie co to jest za wzór ale poleca dziewczynom bo te są głupie naiwne i zrobią byle co.


@AlienFromWenus:

Dlaczego ci to mam udowadniać, skoro nic takiego nie sugeruję? XD A moda to moda - gdy coraz więcej ludzi się na coś decyduje w danym okresie czasu, to można to uznać za modę. No chyba, że istniałoby badanie, że to bezpośrednio w wyniku zwiększonego pogorszenia zdrowia psychicznego
  • Odpowiedz
  • 0
Czy ja wiem. O wiele lepiej się dogadać z ludźmi, którzy żyją swoim życiem, nie mają kołka w dupie i robią tatuaże z różnych powodów niż z ludźmi, którzy uważają się za freethinkerów, są butni, wartościują innych przez pryzmat jakiś pierdół i bardzo chcieliby ingerować w ich życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Walimbrachol:

Wiadomo, że małpie się łatwiej porozumieć z drugą małpą niż człowiekiem ( ͡°
  • Odpowiedz