Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Myślałem, że będąc dwudziestolatkiem miałem aktywne życie: jednoczesna praca i studia, imprezy w akademikach, wyjazdy zagraniczne, itp. Ale to teraz będąc trzydziestolatkiem, a dokładniej w lipcu 2023 pobiłem chyba rekord w tempie życia:
- urodziło mi się drugie dziecko ( #macierzynstwo )
- dopiąłem temat kupna większego mieszkania ( #nieruchomosci )
- zacząłem współpracę z kolejnym klientem i pierwszy raz wystawiłem faktury na łączną kwotę powyżej 45k pln netto w ciągu miesiąca ( #jdg #przedsiebiorczosc )
- do tego ciągle mam czas na opiekę/zabawę ze starszym dzieckiem ( #rodzicielstwo )
- byłem ze starszym dzieckiem na weselu u dobrego znajomego (do momentu, aż dziecko nie zaczęło mi zasypiać na rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ktoś mnie pobije w tempie życia?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
Wrzuć na forum matek to zobaczysz z czym się mierzą. Takie listy to tylko do południa ogarniają a dodatkowo pranie sprzątanie wyłudzanie kasy z państwa i rozmowy z przełożonymi w sklepach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 8
Anonim (nie OP): Tempo zycia bo sie bombelkami musiales zajmowac i byles na weselu? No smiechu warte. ROTFL.
Moje tempo zycia:
* koncze robic kurs szybowcowy,
* pod koniec wakacji jade na Hel na szkolenie winsurfingowe,
* zrobilem kolejne certyfikaty nurkowe, gdzie bylem tydzien w Azji na Safari nurkowym,
* regularnie chodze na basen (1x w tygodniu),
* spedzilem z zona i 2 dziecmi 3 tygodnie w Ameryce srodkowej,
* chodze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wazne ze umiesz sie cieszyc z takich malych rzeczy i skromnego zycia, ale wiadomo za 45 k nie poszalejesz. dobrze ze sie odnalazles w takim zyciu ale próbuj podwyzszac kompetencje żeby sie wydostac z tego dolka
nie wiem jak wy utrzymujecie te rodziny ale podziwiam za optymizm
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ehh widac, ze jestes uzytkownikiem tagu przegryw ja np:
*wyzwolilem bachmut spod okupacji rosjan
*splodzilem slynnego malarza z austrii
*namalowalem dame z gronostajem
*zbudowalem wielki mur chinski
*zaprojektowalem uklad sloneczny
*twoj stary zasnal mi na kolanach jak byl #!$%@? pod sklepem
Troszke dynamiki w zyciu Ci nie zaszkodzi, musisz po prostu isc na silke albo pobiegac, zycze powodzenia moze jeszcze cos uda ci sie osiagnac
  • Odpowiedz