Wpis z mikrobloga

@BreathDeath:

Nie ma żadnego ocieplenia, bo dzisiaj w Gdańsku jest 16 stopni. Chłopski rozum kolejny raz pokonał naukę.


I dlatego musimy jeździć samochodami na baterie, które są produkowane z surowców tak zajebiście rzadkich, że zaspokojenie potrzeb rynku spowoduje ich całkowite wyczerpanie, a do ich wydobycia wykorzystuje się dzieci, bo inaczej się nie opłaca xD
Pamiętajmy jeszcze o genialnych posunięciach z dziedziny ochrony klimatu na poziomie gospodarstwa domowego, jak na przykład zmiana
@Megasuper: kij z pożarami w Europie

Najgorsze jest to że nawet jak poziom oceanów się nieznacznie podwyższy, to na terenach zalewowych mieszka tak dużo osób, że jak wyemigrują to będziemy mieć przypał

A nie muszę mówić gdzie będą chcieli emigrować, na bogatą północ oczywiście. Więc paradoksalnie im bardziej eko tym bardziej zostawiasz imigrantów z południa na swoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bycie denialistą klimatycznym w 2023 to już poziom wyznawców płaskiej ziemi


@Please_Remember: szkoda tylko, że zmianu klimatu i wysokie temperatury powietrza nie mają żadnego wpływu na te pożary.
Trawa/drzewa/ściółka w lesie nie zapalą się samemu, bo jest to niewykonalne - do tego potrzebne byłyby temperatury liczone w setkach stopni Celsjusza.
Przyczynami tych pożarów są ludzie, a nie klimat. Zawsze jak gdzieś jest taki pożar to przyczyną są rzucone na ziemię niedopałki,
@Trauma_Teddy: To, że napisałem, że globalne ocieplenie istnieje nie oznacza, że popieram zamordyzm, nie jestem konfederacją, nie chcę nikomu nic narzucać. Typowe, "kto nie jest z nami jest przeciwko nam" i polaryzacja społeczeństwa. Imaginujesz sobie jakieś z dupy stwierdzenia, w stylu jak ktoś nie je mięsa to na pewno lewak. Nagotuj sobie bigosu na uspokojenie czy co tam lubisz. :)