Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję pomocy i wierzę w moc czlonków wykopu :)
Ogolnie jestem inzynierem mechaniki ze stazem 3 letnim przy projektowaniu i pracy na statku jako mechanik przez rok. Z racji #nerwica nie mogę dalej pływać a potrzebuje pracy i to najlepiej z dala od Polski.
Dlatego szukam pracy i nie musi byc w zakresie inzynieri moze byc nawet praca w fabryce, na produkcji itp. Czy ktos moze mi polecic gdzie najlepiej szukać? Wysłałem parę CV, ale zero odzewu.
Nie bede ukrywał ze szukam od razu z zakwaterowaniem lub pomocą przy nim.
Kraje jakie biorę pod uwagę to Szwajcaria, Szkocja, Skandynawia. Angielski mam na poziomie zaawansowanym.
Pozdrawiam i wszystkim zycze milego dnia.

#szkocja #emigracja #praca #szwajcaria
  • 7
@Karas213666: nie bardzo wiem jak praca w fabryce zagranica i zakwaterowanie z chlejaca patologia w kilkuosobowym pokoju mialoby ci pomoc przy twojej nerwicy. Pogadaj z jakimis rekruterami na linkedinie i moze poszukaj czegos sensowniejszego dla siebie. Jak jestes specjalista to zwykle firmy sa w stanie pomoc przy relokacji
@Karas213666: Poza stronami z ogłoszeniami o prace, nie wiele mogę podpowiedzieć. Najpopularniejsza tutaj strona to Indeed.ie, druga pod wzgledem zasiegow to Jobs.ie. Możesz też spróbować na jakiś polskich stronach z ogłoszeniami o pracę za granicą, ale tutaj to w ogóle nie mam rozeznania w temacie.
Jeszcze tylko taka rada, w kwestii nerwicy, to tutaj ciężko wyrobić z pogodą i jest to duża przeszkodą dla ludzi spoza wyspy...ale jeśli nie jesteś podatny
@Karas213666: Ja znalazlem interesujaca mnie oferte pracy dla inzyniera w Szwajcarii przez Linkedin i wyslalem tam CV i mnie przyjeli. Mieszkanie znalazlem przez oglosznie w necie. Firma dala mi bonus relokacyjny. U mnie to wystarczylo wiec nie wiem co wiecej ci doradzic.