Wpis z mikrobloga

  • 24
gdzieś ty się uchował? ludzie od roku biorą kredyty np. 300tys i ponad bańka lekko do splaty. 420-880 to jak promocja
  • Odpowiedz
@Uckenhauer bo stale oprocentowanie masz na 10 lat, a kredyt bierzesz na 30, wiec te 20 lat ci kalkuluja biorac pod uwage stopy procentowe z dzisiaj. Nikt nie wie jakie beda stopy za 10 lat. Ale raczej to jest normalne przy dlugiterminowych zobowiazaniach ze splacasz 2x tyle co zaplaciles. Poczytaj o procencie skladamy, to samo dziala w lokatach, tylko na twoja korzysc.
  • Odpowiedz
@Uckenhauer: normalnie bierz, przecież nie będziemy tego spłacać, za 4 lata odpali się ogólnopolski protokół : Pani redaktur, rzond dał za darmo i teraz cza płacić
Ten kredyt otrzyma status rządowy i @mickpl się nam dołoży do niego
  • Odpowiedz
@Uckenhauer: Odsetki są naliczane na bieżąco, na podstawie aktualnego oprocentowania i aktualnego kapitału do spłaty. W każdej chwili jesteś bankowi wyłącznie kapitał kredytu.

Kwota, którą podałeś to przewidywany łączna kwota do spłaty przy założeniu, że kredyt będzie spłacany zgodnie z harmonogramem oraz przy założeniu braku jakichkolwiek zmian oprocentowania przez 30 lat. To drugie założenie jest nierealne.
  • Odpowiedz
Powiedzieli mi w banku


@Uckenhauer: Zawsze możesz znaleźć inną instytucję, która Ci udzieli kredytu na 30 lat z mniejszą kasą do spłaty. ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo pożyczyć od kogoś z rodziny na powiedzmy 5% w skali roku przy inflacji dwucyfrowej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Powiedzieli mi w banku że mogą mi dać kredyt na 420k ale będę spłacać 880k. Czy to na prawdę jest ten niesamowity program 2%? Odddać im ponad 200% tego co mi dali xD? Bank Pekao BP


@Uckenhauer: pro tip, nie bądź biedny i spłać to dużo szybciej a nie przez 30lat to nie będzie 200% :)
  • Odpowiedz