Wpis z mikrobloga

@miku555: w Polsce po prostu panuje samochodoza, posiadamy statystycznie więcej samochodów na osobę niż na zachodzie, w dodatku samochód to nadal mentalne przedłużenie penisa dla nieudaczników
  • Odpowiedz
zwalać swoją własną degenerację na polityków, pieszych i rowerzystów


@miku555: i infrastrukturę. Nie wiesz, że zawsze winna jest infrastruktura? xD
  • Odpowiedz
A jak jeździć zgodnie z przepisami jeśli te wzajemnie się wykluczają? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@robertx: te, które gwarantują podstawowe bezpieczeństwo się nie wykluczają.
  • Odpowiedz
@Socah: ja bym dodał południe, takie Włochy czy Hiszpania. Tam chyba stłuczki i jakies małe wypadki są na tyle codziennie, ze nikt chyba tego nie zgłasza i nie ma w statystykach xD
  • Odpowiedz
@Tigermass: Byłem, nie doświadczyłem. Dla amatorów mocniejszych wrażeń zapraszam do Egiptu. :D

No i Pakistan, Indie - jadąc taxi myślałem że wszyscy są #!$%@?
  • Odpowiedz
Więc przestańcie zwalać swoją własną degenerację na polityków


@miku555: No tak i nie. Natury ludzi nie zmienisz, ale jednak możesz przestać się na nią obrażać licząc na to, że mandaty coś dadzą i zamiast tego budować bezpieczną infrastrukturę, która wymusza spokojniejszy ruch, jak to robią choćby w Holandii.
  • Odpowiedz
A jak jeździć zgodnie z przepisami jeśli te wzajemnie się wykluczają? ( ͡º ͜ʖ͡º)


ograniczenia prędkości i zakazy wyprzedzania są bardzo proste do przestrzegania i nie wykluczają się. Ale polak jeździ szybko ale ostrożnie no i wie lepiej, więc znaki drogowe to dla niego tylko sugestie
  • Odpowiedz
@miku555: A spróbuj jeździć zgodnie z przepisami to zaraz będziesz miał BMW siedzące na zderzaku i mrugające długimi.
Najgorzej jak zatrzymasz się na stopie albo strzałce warunkowej
  • Odpowiedz
  • 6
@miku555 kultura jazdy w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie, ale, żeby to stwierdzić trzeba czasem ruszyć się poza granice. Lepiej pod tym względem może jest tylko w Skandynawii i Europie Zachodniej.
  • Odpowiedz
@resuf: tylko w Skandynawii i Europie zachodniej? Wymieniłeś właśnie cały świat do którego się porównujemy. Chyba chcemy mieć poziom Europy, nie? Niezbyt mnie obchodzi ze w Bangladeszu ludzie nie potrafią jeździć
  • Odpowiedz
  • 8
@IlawaNidzica oprócz Skandynawii i Europy Zachodniej (Niemcy, Benelux, Francja) jest jeszcze cała pozostała Europa (Hiszpania, Portugalia, Włochy, Bałkany, Rumunia, Węgry, Grecja, Bułgaria). Nie mówiąc już o tym co na Wschód od nas i innych kontynentach.
  • Odpowiedz
Polacy jeżdżą jak bandyci i jest to statystycznie potwierdzony fakt.

Tu nie ma z czym dyskutować.


@miku555: zgadza się, polscy kierowcy zasługują na baty
  • Odpowiedz