Wpis z mikrobloga

załóżmy, że mam 100 000 zł do wykorzystania i nieograniczoną ilość czasu (w sensie nie mam zobowiązań typu praca, żona, dziecko itp.) Szukam pomysłów jak najlepiej wykorzystać te środki. Nie ograniczać się kreatywnie. Moje przykłady:

1) pojechać do Azji na 2 miesiące
2) wynająć dom w górach na 4 miesiące i nic nie robić, tylko medytować
3) kupić 666 akcji cd projekt
4) kupić bmw e36

liczę na kreatywność. nie chodzi mi raczej o inwestycje i zyski, a bardziej 1) czy 2) odpoczynek i przerwa od pracy, uleczenie umysłu. czyli, żeby te środki wykorzystać do ulepszenia mojej kondycji psychicznej. konkretne pomysły / destynacje mile widziane.

(nie wiem jaki tak tu dać :/)

#podroze #inwestycje #psychologia #gownowpis #pieniadze #swiat
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@interpenetrate pouzywac życia w wielu tego słowa znaczeniu .Beztroski pobyt w rajskich okolicznościach (nie zawsze oczywiście) poprawia zdecydowanie kondycje psychiczną o której autor wspomniał.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik ja bym pojechał w miejsca które zawsze chciałem odwiedzić i posiedział tam np. kilka tygodni.
Poleciałbym do Australii, trochę pozwiedzał, zobaczył jak się tam żyje. Czy rzeczywiście jest tak zajebiście jak opisują to w internecie. Najważniejsze to żeby się nigdzie nie spieszyć. Jak mi się znudzi to zmieniam miasto lub kraj.
W kolejnym etapie pewnie zahaczyłbym o Nową Zelandię i powtórzył schemat i tak bym zmieniał destynacje aż skończyłby mi się
  • Odpowiedz