Wpis z mikrobloga

Hejho,

szukam jakiejś gierki FPP w klimacie może Half Life 1 lub Half Life2, z klimatem opuszczonych laboratoriów, nieudanych eksperymentów, tajemniczości, jakieś potworki, poczucie osaczenia i konieczności ucieczki, może w klimacie takiego Inside. Wszystkie Half Life'y przeszedlem po kilka razy jak by co. Gierka nie musi być ultra nowa - może być klasyk, byleby mocno nie trącił myszką. Macie jakieś ciekawe propozycje?

Właśnie ogrywam Portala 2 po raz kolejny i tak mi się zamarzył nowy tytuł...

#gry #pcmasterrace #fpp
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Pie_Man @10129 @BlackWolf666 @gomjeden

Kurde :D

Stalker - przeszedłem
Fear - przeszedłem wszystkie czesci
Dead Space - przeszedlem trzy razy 1 i 2, 3 byla tak slaba ze odpuscilem
System Shock - ta nowa odsłona? musze sprobowac
SOMA - przeszedlem dwa razy - genialna gra
Bioshock - przeszedlem wszystkie czesci
Outlast - nie znam - zobacze, moze to bedzie to :)
Prey - tego starego Prey'a z indianinem przeszedlem kilka razy -
  • Odpowiedz
  • 1
@gomjeden: Przelazłem 3 razy :D Tego najnowszego też zmęczyłem dwukrotnie bo spoko dynamiczna akcja. Nie zabierałem się jedynie za Eternala, bo był trochę drogi, a no i wrzucili tam jakieś mistyczne wikingowe #!$%@?, co już niebardzo mi podchodziło. Może kiedyś dam szansę.
  • Odpowiedz
@gedzior84: Eternal wyprzedza remake DOOMa o kilka długości. Jestem fanem klasycznych DOOMów i bardzo nudziłem się przy DOOM (2016). Eternal wszedł i pozamiatał.

No i tylko nie ma tam ani osaczenia ani tajemniczości, a potwory uciekają przed tobą, a nie ty przed nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gomjeden - @gedzior84: Eternal wyprzedza remake DOOMa o kilka długości. Jestem fanem ...

źródło: doom

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gomjeden: Tak, Eternala mam na swojej liscie zyczen, ale to nie do konca to, czego akurat szukam. Patrze sobie na grę pt. POLLEN oraz MOONS OF MADNESS, tyle tylko, że to takie symulatory chodzenia - z zagadkami ale bez potworów. Kurcze, aż nie wierzę, że tak ciężko o ciekawe tytuły w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
  • 0
@DeIziii: Tak, Amnesia wyszła niedawno - bardzo lubię wszystkie poprzednie gierki od tego studia. Jednak nie ma tam laboratoriów i klimatów nieudanych eksperymentów :) Zapisałem sobie do listy życzeń na Steam. Jak stanieje to pewnie nabędę. Dzięki!
  • Odpowiedz
  • 0
@DeIziii: Quake 4 oblazłem też ze dwa razy. Źle się zestarzało IMHO, ale FarCry1 nieogrywałem. Ostatnio z ciekawosci zapodalem sobie FarCry 6 i powiem szczerze, ze bylo dość mizerne. Niby otwarty swiat i jakas tam fabuła, ale mialem wrazenie, ze calosc robiona na kolanie, zeby hajsy sie zgadzaly. Zaraz obczaję sobie jedynkę na youtube. Dawajcie cos jeszcze :)
  • Odpowiedz
  • 0
@login4znaki wlasnie zainteresowal mnie ten tytul i chyba się skuszę

@BlackWolf666 Tak, black mesa przeszedlem jeszcze gdy nie byly gotowe poziomy Zen, a p9zn8ej drugi raz gdy Zen i cala gra byly juz ukonczone. Bardzo dobry remake, a klimatmega soczysty. Jedno co mnie wkurzalo, to ze zmienili odglosytych zielonych potworkow, ktore strzelaly piorunamy. W oryginalnej jedynce mialy kapitalne odglosy. Ale to taki niuansik.

@supra107przechodzilem tak dawno temu, zejuz nie pamiegam. Przydalby sie
  • Odpowiedz