Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie, kiedy możecie być pewni, że to miłość? Kiedy Wasza dziewczyna nie dość, że jest dwie ligi wizualne wyżej od Was, to jeszcze zarabia 2x lepiej i wspiera we wszystkim bez względu na wszystko, rozumie potrzeby i chce się kochać parę razy w tygodniu. Jestem pijany szczęściem, każdemu z Was tego życzę.
#zwiazki #chwalesie #szczescie #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
Wiecie, kiedy możecie być pewni, że to miłość? Kiedy Wasza dziewczyna nie dość, że jest dwie ligi wizualne wyżej od Was, to jeszcze zarabia 2x lepiej i wspiera we wszystkim bez względu na wszystko, rozumie potrzeby i chce się kochać parę razy w tygodniu.


@mirko_anonim: Albo się bardzo stara, zeby ukryć coś nieładnego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
Anonim (nie OP): Doskonale cię rozumiem mireczku. Miałem identycznie, jak nie lepiej. Bo co mówić o zarobkach kiedy nie dość że jej były kosmiczne to jeszcze rodzina z której pochodziła miała fabrykę i nieruchomości. Jej rodzice byli za nami też.Do tego była modelką, wygrała nie jeden konkurs miss, seks był nieziemski. Skończyło się tym że zagadał do niej raz nowy kolega z pracy (znajomy jej siostry która była lekarzem) i się
✨️ Autor wpisu (OP): @LuckyLuke_2776 Nie zrozumiałeś. Ja nie o tym, że ja kocham ją bardziej, bo zarabia lepiej. Dla mnie może nawet zarabiać słabiej. Ja o tym, że to ona nie patrzy na moje zarobki i wystarczy jej, że jestem pracowity i zarabiam powyżej średniej.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim z każdą wypowiedzią coraz gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) odkąd związałeś swoje uczucie z pieniędzmi w jakikolwiek sposób skazany jesteś na piętno niedojrzałości posta i swych wypowiedzi. nie próbuj tego wybielać. rozlało się. trudno. #!$%@?ć.