Wpis z mikrobloga

  • 0
@Annkrus: @wiewiorka_na_kolankach dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@leanback w sumie dziś pierwszy raz tak świadomie cisnąłem, żeby kasować kwadraty. Zdarzyło się z 4 km szosą pod polnych drogach po pas w "trawach". Coś czuję, ze zdobywanie kwadratów szosą nie będzie łatwe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Zdarzyło się z 4 km szosą pod polnych drogach po pas w "trawach". Coś czuję, ze zdobywanie kwadratów szosą nie będzie łatwe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@haxxx: sporo planerów tras pod GPS daje możliwość wyboru typu drogi, albo typu sportu np. kolarstwo szosowe i wtedy buduje ślad po asfalcie. Ja na szosie
  • Odpowiedz
  • 0
@leanback: Tylko teraz będzie już kłopot takim MTB podjechać na najbliższe kwadraty. Nie wyobrażam sobie zrobienia 60 czy 70 km na MTB, którego też mam, ale jakoś więcej stoi niż jeździ
Zaraz się okaże, że gravel potrzebny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@haxxx: etam, ja trzaskam sobie regularnie 60-80 na MTB na luzie, średnia 22 kmh przy trasach 50/50 - wiadomo że szału nie ma, ale monotonii też nie ma. Zakładasz pampersa jak na szosę i jest git
  • Odpowiedz
  • 0
@leanback: też o tempo mi chodzi, ja mam tak zazwyczaj po 2-3 godziny czasu max. Jak lecę sobie na szosie te 26-29 kmh to tych km się sporo zrobi. Na MTB to jednak na 60-70 km trzeba mieć tak pewnie 4-5 godzin. Szczególnie jak to będzie jechane piaskach to prędkość będzie z 15 max :)
  • Odpowiedz
@haxxx: zrób sobie trasę na 60 testowo, wsiądź na tego MTB i zobaczysz ile wyciągniesz - serio jak jeździsz regularnie to średnia nie wyjdzie Ci taka słaba
  • Odpowiedz