Wpis z mikrobloga

#wroclaw #kredyt2procent #mieszkanie
Poleci ktoś stronę, agencje gdzie szukać albo mieszkanie we Wrocławiu? Chciałbym się załapać na kredyt 2%, ale to co przeglądam na olx czy otodom to jest jakiś koszmar. Interesowałoby mnie M1.5 ( ͡º ͜ʖ͡º), sypialnia z kuchniosalonem takie 33m2, ale jak widzę ceny po 12k/m2 to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
drogo i jeszcze chcesz pokemona z biura karmić?


@marsjanin2012: Powodzenia bez biura. Prywatnych ofert jest może z 5%. Znaleźć coś się da ale wybór biedny.

@cytrynowysok: Agencje w 90% będą mieć dokładnie to samo co otodom, bo same tam wystawiają i tylko nieliczne mieszkania trzymają na wyłączność na swoich stronach. I przy tym metrażu nie licz raczej na wiele mniej niż 10k za metr i to z nastawieniem na remont.
to wysłał tylko kolejny link do podkradzionego ogłoszenia xD


@Escalade: Powodzenia jak nie robicie wszystkiego by tych pasozytow HA TFU ominac, poddanie sie tylko nakreca im rynek. Wiem jak jest ze nie jest latwo bo ludzie sami wynajmuja ale juz sprzedawac nie chca, dziwne. Jak sam widzisz czesto kradna albo czesto za pozwoleniem wkrecaja sie w sprzedaz nieruchomosci ktora wystawia juz kilka innych biur, i zadne nie umie sprzedac bo #!$%@?
Powodzenia jak nie robicie wszystkiego by tych pasozytow


@marsjanin2012: Ja tam patrzyłem na oferty bez pośrednika ale to nie zmienia faktu, że nikt rozsądny nie ograniczy sobie wyboru o 90%.
A ludzie korzystają z pośredników bo to najzwyczajniej w świecie wygodne. Podobnie zaczyna to wyglądać na rynku wynajmu, gdzie z roku na rok coraz więcej idzie przez pośredników.
@marsjanin2012: Ale tu nie chodzi o wygodę szukających tylko właściciela, który ma gdzieś odbieranie 20 telefonów, a kosztów pośrednika i tak nie on opłaca. Zresztą co zmieni, że prawnie rozpiszą obowiązek płacenia przez sprzedającego? Po prostu ceny podskoczą o te 2-4% i tyle.
@Escalade: nie no wg mnie czesc sprzedajacych jak nagle uslyszy 3-6% dla nas prosze to zapyta ILE? Wtedy moze ruszy dupa i glowa i wystawi samodzielnie. A 20 telefonon to mozesz miec jak masz mala dziuple ladnie zrobiona i tania, wtedy bedzie klientela.
Ja sprzedawlem mieszkanie gdzie duzo trzeba bylo jeszcze poprawic ale bylo w fajnej cenie i bardzo blisko wszystkiego ale bylo duze wiec drogie. Pokemony dzownily moze 1-2 dziennie