Wpis z mikrobloga

@Blackol12: bo natura kobiet i ich gody na tym polegają. Dlatego też malują włosy, paznokcie robią make up; to nie wymysł 2023 roku, było tak zawsze. Dodatkowo po co robić tryhard jak wystarczy na 75 % mieć prawie 90 % efektów. Ja lubie sieciówkowy klimat, fajne uśmiechnięte dziewczyny, jest z kim pogadać o czymś innym niż o siłowni jak z gymcelami
  • Odpowiedz
  • 2
@Kasahara: W życiu bym nie powiedział, że dziewczyna podejdzie do ciebie na siłce i zagada o cokolwiek. Nawet jeśli jesteś Chadem- prędzej się speszy. Polska to nie USA mordo
  • Odpowiedz
@Blackol12: Idź na siłownie i sam zaobserwuj, co się #!$%@? co druga podchodzi do przypakowanego oskarka i się pyta czy może on jest jakimś trenerem personalnym i czy by jej nie pomógł bo ona dopiero zaczyna.
  • Odpowiedz
@Blackol12: Lepiej wiesz ode mnie xD pooglądaj sobie jakiekolwiek reakcje dziewczyn na moich filmach (bo często komentują i z czego śmieją się wykopki). Nie wspominając o tym, ze jak wchodzę na siłownie to oprócz zbicia 30 piątek z chłopami muszę pomachać wszystkim dziewczynom lub przytulić jak się witają później obejść swoje zawodniczki xD żyj w świecie przegrywu i myśl, że tylko chad look daje szanse na interakcje z kobietami bez jakiegoś
  • Odpowiedz
@Blackol12: czerwony dywan się nie rozwija co prawda, za to przegrywy #!$%@?ą na boki ze spuszczoną głową i zawsze kiedy pytam ile im zostało przestraszeni odpowiadają, ze "ostatnia seria" #ogremaxing ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara: Wiesz że trafisz kiedyś na kogoś większego od siebie kto będzie miał gorszy dzień i ty będziesz spi3rdalał w podskokach na bok xD Swoją drogą nie wiem czym się tu chwalić, bo na pewno nie sylwetką…
  • Odpowiedz
@Blackol12: nie będę #!$%@?ł, bo jestem niezwykle miłym człowiekiem, który nie miał i nie ma wrogów :). Nie trenowałem nigdy pod sylwetkę i nie poszedłem na siłownię dla wyglądu także se dogryzaj do woli. (Pomijam, że tekstem o wyglądzie pojechał mi OP z 190 cm / 80 kg i 17 % BF jak piszesz w jednym ze swoich wpisów czyli suchoklates z brzuchem xD)
  • Odpowiedz
@Blackol12: Cityfit Toruń; Broniewskiego 90, 9-14 zazwyczaj jestem codziennie, zapraszam. Od razu pouczę Cię trochę techniki jak wpadniesz a później zapraszam do chińćzyka lub mcdolanda na mój koszt.
  • Odpowiedz