Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam pewien problem natury #zwiazki
Myślę o powrocie do byłej.
Od 3 lat jestem w związku z mój #rozowepaski. Razem się świetnie dogadujemy, w łóżku można powiedzieć, że ta dziewczyna jest prawdziwym demonem ale mam z nią jeden problem z twarzy to jest może z 5/10 i to jak ma się oczy zamknięte dodatkowo w ostatnim czasie trochę przytyla przez co ma z kilka kg nadwagi. Początkowo mi to nie przeszkadzało ale po czasie zdałem sobie sprawę z tego, że jestem z nią w związku tylko dla #seks i po to aby szybko pocieszyć się po byłej.

Moja była to koleżanka z roku. Byłem z nią w związku na drugim roku i sam ten związek nie trwał zbyt długo bo raptem kilka miesięcy. Moja byla z wyglądu była dla mnie 12/10 (jest całkiem podobna do elsa jean z 2015 tylko, że włosy ma ciemne jak ktoś jest ciekawy). W łóżku może pozwalała na mniej niż obecna ale za to jej wygląd nadrabiał wszystkie mankamenty. Niestety nie dogadywałem się z nią zbyt dobrze przez co cały czas dochodziło do kłótni przez co po pół roku się rozstaliśmy. Przez następne 3 lata coś tam ze sobą gadaliśmy ale nasze rozmowy mało kiedy wychodziły poza sprawy związane ze studiami.
Tydzień temu skończyłem studia przez co zdaniem sobie sprawę, że już więcej jej mogę nie zobaczyć. Dodatkowo od wspólnych znajomych wiem, że ona planuje wyjechać na stałe do Norwegii. Dodatkowo nadmienię, że ona też jest w związku ale trwa on może z rok. Nie wiem co robić niby z obecną jestem już dłuższy czas ale mimo wszystko cały czas myślę o byłej.
Mirki co polecacie zrobić?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: Dobra mordo czas na reality check ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty nie dorosłeś do tego by być w jakimkolwiek związku xD

"Od 3 lat jestem w związku z mój #rozowepaski. Razem się świetnie dogadujemy, w łóżku można powiedzieć, że ta dziewczyna jest prawdziwym demonem"

Materiał na żonę zasadniczo. Wielu by chciało mieć taką 5/10 na Twoim miejscu.

"mam z nią jeden problem z twarzy to
@mirko_anonim: Trzymaj się tej aktualnej łóżkowej wariatki. Uroda każdej kobiety szybko przeminie, i na koniec będziesz miał tak czy siak partnerkę nie pierwszej świeżości, ale jedna obsłuży Cię jak należy, a druga nie.