Wpis z mikrobloga

Ale mnie dzisiaj blackpill strzelił w mordę xD
Stanąłem ciężarówką na kopercie na Orlenie. Tej, gdzie rozładowują cysterny. Na pół godziny tylko, to miałem nadzieje, że się nie dojebią. No, ale placowy się #!$%@?ł od razu xD

Pogadałem z nim chwilę i się odczepił, tym bardziej że to taki w #!$%@? beciak i jakbym na niego nakrzyczał, to by się popłakał xD Zezowaty, i to eozbieżnie w dodatku, chyba lekko upośledzony, niższy ode mnie o głowę xD i na takich krzywych nogach osadzony z szeroką dupą. No ogólnie punkty postaci chyba poszły w #!$%@?, albo coś innego, czego nie widać na pierwszy, drugi, ani trzeci rzut oka.

No i #!$%@?, wbijam do sklepu po hotdoga, a baba zza kasy się mnie pyta, czy ja z tej ciężarówki jestem. Powiedziałem, że tak i wiem, o co chodzi, zaraz odjadę i już gadałem o tym z jej kolegą.

Ona jak #!$%@?ęła śmiechem, to aż się zmieszałem. *HAHAHA, PRZESTAŃ TO NIE JEST MÓJ KOLEGA. JA NIE MAM TAKICH KOLEGÓW.*

Nosz ja #!$%@? xD chłop niewyględny, ale już mogła se wsadzić w dupe te uwagi. Wystarczyło się tylko nie odzywać xD przecież pół polski nie musi wiedzieć jak ona nim gardzi xD I jeszcze na koniec #!$%@?ła: a on w ogóle myśli, ze ma tu coś do gadania, że pozwolił ci tu stać? XD

Ha tfu na p0lke wielką panią zza kasy z orlenu xD

#bekazpodludzi #p0lka #bekazrozowychpaskow #blackpill #przegryw
  • 63
@Maciek5000: przez pierwszy początek wpisu wyśmiewasz gościa (hehe niższy o głowę, hehe krzywe nogi xdddd), a potem zaczynasz jechać typiare, która również wyśmiewa gościa xD
jakie zwarcie nastąpiło w twojej głowie, że nie widzisz tu absurdu i to wstawiasz to ja nie wiem