Wpis z mikrobloga

Ale mnie dzisiaj blackpill strzelił w mordę xD
Stanąłem ciężarówką na kopercie na Orlenie. Tej, gdzie rozładowują cysterny. Na pół godziny tylko, to miałem nadzieje, że się nie dojebią. No, ale placowy się #!$%@?ł od razu xD

Pogadałem z nim chwilę i się odczepił, tym bardziej że to taki w #!$%@? beciak i jakbym na niego nakrzyczał, to by się popłakał xD Zezowaty, i to eozbieżnie w dodatku, chyba lekko upośledzony, niższy ode mnie o głowę xD i na takich krzywych nogach osadzony z szeroką dupą. No ogólnie punkty postaci chyba poszły w #!$%@?, albo coś innego, czego nie widać na pierwszy, drugi, ani trzeci rzut oka.

No i #!$%@?, wbijam do sklepu po hotdoga, a baba zza kasy się mnie pyta, czy ja z tej ciężarówki jestem. Powiedziałem, że tak i wiem, o co chodzi, zaraz odjadę i już gadałem o tym z jej kolegą.

Ona jak #!$%@?ęła śmiechem, to aż się zmieszałem. *HAHAHA, PRZESTAŃ TO NIE JEST MÓJ KOLEGA. JA NIE MAM TAKICH KOLEGÓW.*

Nosz ja #!$%@? xD chłop niewyględny, ale już mogła se wsadzić w dupe te uwagi. Wystarczyło się tylko nie odzywać xD przecież pół polski nie musi wiedzieć jak ona nim gardzi xD I jeszcze na koniec #!$%@?ła: a on w ogóle myśli, ze ma tu coś do gadania, że pozwolił ci tu stać? XD

Ha tfu na p0lke wielką panią zza kasy z orlenu xD

#bekazpodludzi #p0lka #bekazrozowychpaskow #blackpill #przegryw
  • 63
@Cadfael: No tak, a ty natomiast masz najnowsze badania z samego uniwersytetu harvarda, które uwzględniłaś w swojej odpowiedzi, a z faktu, że są tak znane i często cytowane, ze sobie pozwoliłaś pominąć tą kwestie, aby uwiarygodnić własną teze, która nie jest jak ty to nazywasz '' chłopskim rozumem '', prawda?

Zamilcz już, prosze.
@Duszeczek: jakieś kompleksy na tle wykształcenia? bo tu nie chodzi o badania czy wiedzę, tylko o wyjście poza schemat prostackiego myślenia "baba kogoś nie lubi? na pewno dlatego, że jest brzydki łełołeło!"

czy ja wiem, jaka jest prawda? nie
czy ty wiesz, jaka jest prawda? też nie
@Cadfael: Ty sie niczym nie różnisz od tej p0lki z wpisu op'a. Burackie zachowanie identyko, mimo że nie ma żadnego odniesienia w tym wpisie, aby go atakować. Ona nawet nie przytoczyła argumentów co zrobił nie tak, po prostu go zbeształa, no #!$%@? xD
A ty dalej jakiś monolog ciągniesz bez sensu i sie zachowujesz głupkowato

błebłebłe

no możesz sobie pojmować świat na chłopski rozum


elo
@Duszeczek: a po jakiego #!$%@? miała przytaczać argumenty? xD wyjaśniła, że nie jest kolegą i że ma gówno do gadania. tu nie ma nic więcej do dodania, miała temu tirowcowi opowiadać historię znajomości? ty normalny jesteś? xD

i weź już nie wołaj, bo tylko dupę zawracasz bezsensowym #!$%@?.
@Maciek5000: Zwyczajny prostak z ciebie, do tego hipokryta który sam śmieje się z typa by potem przywalić się do tej kasjerki.
Obydwoje jesteście siebie warci a teraz wracaj grzecznie pustaku do swojego tira, czekam na bułeczki i wędliny.
@Maciek5000: Tacy ludzie jak ty, co srają do kuwety to serio mają jakieś problemy emocjonalno-społeczne.
Sam jesteś bucem co tylko "na chwilę" musi stanąć tam gdzie nie powinien i jeszcze oceniasz do około wszystkich, jakbyś był tym lepszym a sam zahaczasz o dół społeczeństwa robiąc na ciężarówce.