Wpis z mikrobloga

Ale mnie dzisiaj blackpill strzelił w mordę xD
Stanąłem ciężarówką na kopercie na Orlenie. Tej, gdzie rozładowują cysterny. Na pół godziny tylko, to miałem nadzieje, że się nie dojebią. No, ale placowy się #!$%@?ł od razu xD

Pogadałem z nim chwilę i się odczepił, tym bardziej że to taki w #!$%@? beciak i jakbym na niego nakrzyczał, to by się popłakał xD Zezowaty, i to eozbieżnie w dodatku, chyba lekko upośledzony, niższy ode mnie o głowę xD i na takich krzywych nogach osadzony z szeroką dupą. No ogólnie punkty postaci chyba poszły w #!$%@?, albo coś innego, czego nie widać na pierwszy, drugi, ani trzeci rzut oka.

No i #!$%@?, wbijam do sklepu po hotdoga, a baba zza kasy się mnie pyta, czy ja z tej ciężarówki jestem. Powiedziałem, że tak i wiem, o co chodzi, zaraz odjadę i już gadałem o tym z jej kolegą.

Ona jak #!$%@?ęła śmiechem, to aż się zmieszałem. *HAHAHA, PRZESTAŃ TO NIE JEST MÓJ KOLEGA. JA NIE MAM TAKICH KOLEGÓW.*

Nosz ja #!$%@? xD chłop niewyględny, ale już mogła se wsadzić w dupe te uwagi. Wystarczyło się tylko nie odzywać xD przecież pół polski nie musi wiedzieć jak ona nim gardzi xD I jeszcze na koniec #!$%@?ła: a on w ogóle myśli, ze ma tu coś do gadania, że pozwolił ci tu stać? XD

Ha tfu na p0lke wielką panią zza kasy z orlenu xD

#bekazpodludzi #p0lka #bekazrozowychpaskow #blackpill #przegryw
  • 63
@Maciek5000: Sam z niego śmieszkujesz chamie, a tak poza tym, to
EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE EOZBIEŻNIE
@Maciek5000: ja raz taka Polkę z Orlenu #!$%@? do białej gorączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówię hot doga z musztardą. To ta odruchowo psiknela keczupem, a później musztarda (myśle może komuś innemu robi to się nie odzywam). Po czym mi go wręcza, a ja chwileczkę zamawiałem z musztarda nie z keczupem i musztarda - No tak mi się nalało. No to niech się pani naleje musztarda i
Ha tfu na p0lke wielką panią zza kasy z orlenu xD


@Maciek5000: Plujesz na babkę zza kasy, dlatego, że pogardliwie się wypowiedziała o gościu z pracy, którego ty nam opisałeś z takim szacunkiem? XD

w #!$%@? beciak i jakbym na niego nakrzyczał, to by się popłakał xD Zezowaty, i to eozbieżnie w dodatku, chyba lekko upośledzony, niższy ode mnie o głowę xD i na takich krzywych nogach osadzony z szeroką dupą.