Wpis z mikrobloga

Wykopki, powiedzcie mi proszę czy to też was wkurza - wózki dziecięce na klatkach schodowych!
Od jakiegoś czasu taki wózek ciągle przeszkadza mi w dostaniu się do mojej skrzynki na listy. Stoi na parterze w bardzo wąskim przejściu, a moja skrzynka jest dość nisko, więc muszę się napocić by wyjąć listy.
Nie powiem, kusi mnie by wózek wywalić przed blok, ale czy warto później się szarpać z patologią? Chyba nie:/
#patologia #madki
  • 92
  • Odpowiedz
  • 0
@pasta_alla_carbonara: oj jak zabolał mnie twój sarkazm! Szkoda tylko że mój wpis tyczy się chamstwa i braku myślenia powszechnego na klatkach schodowych i poruszanego w niejednym wpisie, a mimo to nadal praktykowanego. No ale lepiej grzecznie prosić buractwo o kulturę, najlepiej z bombonierką i na kolanach bo wykopek jest oburzony moim punktem widzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@domsky: to ty sobie coś uroiles i próbujesz wmówić mi jakieś bzdury. Ja poruszam problem zagracania klatek schodowych i chociażby narażanie tym ludzi w razie pożaru a ty potrafisz tylko nieumiejętnie próbować mnie obrazić. Pozdro i poćwicz
  • Odpowiedz
@ewa-m: jaki sarkazm? Ja nie mowie o grzecznym proszeniu, tylko o bezpośrednim zwróceniu uwagi przed wywalaniem czyjegos wózka na ulicę. Normalną ludzką, bezpośrednią konfrontacja. Twoj punkt widzenia i pomysl jest po prostu buracki bardziej niż parkowanie wózka kolo skrzynki. Wypominasz tam komus wyżej brak kultury, a sama jej nie posiadasz. Dorośnij, bo będziesz kolejną internetową Karen. I tyle.
  • Odpowiedz
@ewa-m nie przyszło ci do głowy by powiedzieć właścicielom wózka to co nam tu wypisujesz? pewnie nie, bo nie jesteś taka twarda jak się tu kreujesz, projekcja "yes mana" to opis twojej osoby. jedyne co potrafisz to marudzić anonimowo na mikroblogu
  • Odpowiedz
@NexciaK: oczywiście najlepiej być " yes manem" któremu nic nie przeszkadza, nigdy się nie odezwie. Któremu można napluć na ryj a on powie że deszcz pada


@ewa-m: Wózek nie będzie stał dłużej niż dwa lata a ty sobie spierdzielisz stosunki na cały okres zamieszkiwania. Zrób to !
  • Odpowiedz
  • 1
@podjad3k: jeśli poświęciłbys minutę na spojrzenie na komentarze, wiedziałbyś dlaczego jeszcze nie zwróciłam uwagi właścicielom wózka
  • Odpowiedz