Wpis z mikrobloga

#laptopy #gry

POwiedzmy gracie w gre, poznajecie osobe z ktora sie spoko gada, jest skryta ale traktujecie sie jako znajomi. Wkoncu wasz kolega oferuje wam zakupic laptopa za powiedzmy 4k. Co robicie? Laptop sami odbieracie z sklepu, juz oplacony.
  • 21
@blakker szukasz spokojnego miejsca w którym możesz mu TO zrobić , albo dziękujesz grzecznie i nie odbierasz. trzecia opcja , kupujesz mu na urodziny taki sam za tyle samo
@blakker: Nie przyjmuje prezentu i tyle. Nie odebrałabym tego ze sklepu.

Dla przykładu mój kolega z minecrafta (server) dostał ode mnie eq jak kończyłam grę było tego z może 300/400 pln chłopak na następnej edzie półtora roku później mi oddał jak się tylko zalogowałam po czym przyznał się że to była za duża wartość i przez to źle mu się używało moich itemów, a wręcz je przetrzymywał w ec. Ja nawet
@blakker: z jednej strony jak dają to się bierze

Gorzej jak to jakiś psychol, zamówi ci do sklepu, będzie wiedział dokładnie którego, wystalkuje cie jak będziesz odbierał a potem zrobi ci z jaj drut telegraficzny

Może już po IP z gry wie gdzie mieszkasz

Najbezpieczniej było by przez voucher to załatwić np. Na Amazona, bardziej anonimowo
@blakker: przegadałbym z nim ten temat. Może on nie ma znajomych i chce po prostu ich kupić oferując laptopa, bo wie że jak będziesz miał nowy laptop to będziesz go używać i częściej z tą osobą przebywać online. Po prostu bym podziękował ale dalej bym próbował rozwijać te znajomość. Wygląda jak akt desperacji. Ktoś może na prawdę potrzebować znajomości i posuwa się do takich czynów.